| Zobesi a întrebat:

Salut TPU!

Am cunoscut 2 studente pe Omegle laughing))
Știu că e ciudat dar am vorbit vreo 2 ore cu ele... De la 01:00 până la 03:00.

Le-am propus sa ieșim înca de la început și au fost de acord. Astfel că ne-am împrietenit pe o rețea de socializare. Problema e că eu urma să ajung in București abia peste o săptămână.

Astfel că au trecut deja 3 zile și eu nu i-am dat niciun mesaj laughing)))) Nu pentru că mi-ar fi rusine sau ceva de genul, dar eu nu mă pricep sa vorbesc prin mesaje. Mie îmi place să vorbesc cu fetele prin apel sau față în față.

Mie chiar mi-a plăcut de ea f mult daaaar... Mi se pare că trecut destul de mult timp și ar fi ciudat să-i mai dau mesaj acum și nu știu ce să fac laughing)

Acum nu știu cum să mai deschid conversația cu ea și ce să-i zic...

Îmi e frica sa nu-i sting interesul pe care l stârnisem. Interes care oricum cred că s-a stins trecând atât de mult timp fara ca eu să dau vreun semn laughing

Voi ce ziceți? Caut și eu un sfat, o opinie laughing

11 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Numai în noaptea aia ele au mai vorbit cu vreo 50 ca tine.

| anonim3247 a răspuns:

Tu discutai cu 2 studente în același timp?
Ele discutau în același timp cu vreo 50 ca tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim3247):

Poate el e fat frumos, cati fraieri pe lumea asta

| Zobesi explică (pentru RAY):

Sunteți 2 frustrați.
Sincer mă doare-n *** daca au mai vorbit cu 50.
N-aveam de gand s-o iau de nevasta.
Poate a vorbit cu 50 dar nu și-a dat datele de contact la 50.

Cum și eu am vorbit în continuare cu alte fete de pe aplicația aia, logic.

La orice întrebare apar 2 ca voi. Aia e, orice pădure are uscăciunile ei...

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca vroia ceva cu tine te cauta asa a fost doar de plictiseala nu pierde timpul degeaba

| spuncevreau a răspuns:

Interesul ei/lor este direct proporțional cu atenția pe care le-o acorzi. Cu cât trece mai mult timp cu atât o să-și piardă interesul pentru tine
Scrie-le acolo un mesaj că nu te doare mâna

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Salut bestie!

| Gr4ande440q a răspuns:

Pfoai de capu meu...din generatia nu i scriu sa nu par disperat thinking laughing)

| ecaterinca2323215 a răspuns:

E uite de asta trebuie sa faci lucrurile de genul la prezentul lor. Daca totusi vrei sa faci ceva, baga putina vrajeala. Ti-ai schimbat cartela din telefon sau ti-ai resetat telefonul si au ramas niste numere nesalvate. Unul din ele fiind numarul ei. Si poti sa zici o din aia la modul " Salut, cine esti? Mi-am resetat telefonul si am unele numere nesalvate". Probabil o sa-ti răspundă ceva gen " Maria...tu cine ești?" Si mai zici o din aia ca esti Bogdan, te faci ca ploua pana zici o din aia la modul " ne am uitat inseamna, haide sa ne cunoastem iar doar nu ai numarul degeaba" Daca fata cumva nu are iubit si e interesata, mare diferenta dintre ea si oricare fata nu e. Sa ii zici ca ai numarul ei de 3 ani e penibil. Asa e cel mai lejer si poto sa te si imprietenesti cu ea daca e disponibilă.

| ecaterinca2323215 a răspuns (pentru ecaterinca2323215):

Plus ca asa ii starnesti si ei interesul. Oare cine e? Nu se gandeste ea ca esti tipul de pe omegle de acum e 3 ani. Si cum nici unul nu va stiti, ai si un pic de mister, cu putin caracter si interes din partea ei s-a rezolvat tot.

| ecaterinca2323215 a răspuns (pentru ecaterinca2323215):

A stai ma tata ca e vorba de 3 zile nu 3 ani. Ma sincer tot ar merge. Dar vezi ca mare magie ca nu i-ai scris 3 zile oricum nu e. Era mai aiurea daca ii scriai din prima.