| Sebykk a întrebat:

.. Imi place de o fata mai mare ca mine cu 5-6 luni... Cum pot sa ma apropi de ea?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

5-6 luni nu inseamna nimic atata timp cata aveti aceeasi varsta la ani. Abordeaz-o normal exact ca si cum ati fi deodata pentru ca de fapt asa si sunteti daca e mai mare doar cu cateva luni si nu cu ani.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la ea si incepi sa vorbesti.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Stai cat mai mult in preajma ei, fa-o sa se simta fericita alaturi de tine si fii cat de dragut poti cu ea!
Ai avut ocazia pe 8 martie sa ii cumperi ceva, era o oportunitate. Mai ai ocazia ca de 1 Aprilie sa ii faci un cadou frumos, foarte frumos si sa ii spui ca este de ocazia zilei de 1 aprilie. Fetelor le plac baietii cu simtul umorului.
Razi la glumele ei si fa-i complimente! Presupun ca din ceea ce am scris ai inteles in mare parte ce am vrut sa zic.
Succes!

| TotEu1993 a răspuns:

Sall.Intra si tu in vorba cu ea,fate placut ei,pune-o mereu in centrul atentie,arata-i ca o placi prin diferite moduri,invit-o la un suc, o prajitura, doar voi doi. Oferai un trandafir.Bafta la cucerit

| Michael6996 a răspuns:

Desigur. La mine ca cam tt asa doar ci mai am si tltele p deasupra.

| AntiHrist a răspuns:

Cunoaste-o mai bine vrajesteo de ex te-am vazut pe acolo mi-ai placut sau daca chiar vrei sa vezi ca fata te place fi nesimtit si ia-o mai din scurt da mai bine cu incetu bafta!

| Pelu_5683 a răspuns:

Fii tu insuti, happy intra in vorba cu ea happy nu conteaza vrasta intr-o relatie happy si fara trandafiri la prima intalnire, pare un gest de cocalar happy nu da dovada de disperare happy

| MangekyouSharingan a răspuns:

Ii spui ce simti si afli daca te plcwinking bafta

| giorgiana15 a răspuns:

Pai,cand o vezi,fii sigur ca te observa cand o privesti frumos si ii zambesti. Daca aveti prieteni comuni, apeleaza la ei. Sper ca te-am ajutat in gasirea modalitatii potrivite pentru a te apropia de acea fata, Succes!

| Myky_5837 a răspuns:

Ai uitat sa specifici ca esti foarte timid.

| Sebykk explică:

Am dat fundita...nu va suparati pe mine dar chiar nu stiam cui sa i-o dau... fiindca toti mi-ati fost de folos sad Multumesc!