| BlackDeath2012 a întrebat:

am o intrebare: Pe fete le doare cand se *** sau fac asa doar ca vor?
Dar pe baieti ii doare rau?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! nu, iti spun eu, fetele nu se prefac pentru ca nu au de cewinking e o durere ingrozitoare nu ai tu de unde sa stii, si nici noi despre voi! Bineanteles trebuie sa stii si cum sa te comporti cu ea s-o faci sa se simta mai bine

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca e neprotejat o sa le doara capul rau pe ambele sexe.

| Narfundo a răspuns:

Nu te lua dupa toti virginii.Prima data cand am facut sex a fost protejat si am facut cu o tipa slabuta cu pasarica stramta.In mod normal un virgin ar crede ca te doare. dar crede'ma ca este exact la fel ca si cum ai face laba, doar ca ai o fata langa tine.

| Deliciu0207 a răspuns:

Doamne...da voi nu aveti ce intrebari sa puneti da incearca si o sa vezi

| anonima3389 a răspuns:

Depinde de fiecare.la fete e probabilitatea mai mare sa le doara cand o fac prima data, dar dupa aia nu mai doare.la baieti nu stiu, dar nu cred, cu toate ca am auzit ca unii au dureri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima3389):

Nu ai nici o durere, din contra...nici la fete nu am auzit sa le doara, le-a placut mult...

| Flu a răspuns:

Pe fete chiar le doare. Gandeste-te ca nu a mai intrat niciodata nimic in gaura aia, sunt destul de emotionate si au muschii incordati ceea ce face sa fie mai greu de penetrat si pe langa asta mai au si himen, membrana aceea subtire, vascularizata, care se rupe. Dar placerea este destul de mare cat sa nu fie insuportabil. La baieti, depinde. Daca te-ai mai masturbat, atunci cel mai probabil nu. Depinde preput (pielea din varf) cat de elastic e. E mai posibil ca baiat sa ai probleme cu erectia decat sa te doara. La fete mai depinde si cat de lubrifiate sunt. De asta e bina sa faca "pasul cel mare" cu un tip pe care chiar il plac. big grin