| Suciu_Abel_2000 a întrebat:

am o intrebare. Se poate vedea la ginecolog sau in alta parte data, ora si minutul cand am dezvirginat o fata? Sau daca se poate vedea ca doar cu mine a intretinut relatii sexuale? Am nevoie de ajutor pentru a lamuri pe cineva... daca in caz a intretinut si cu altcineva se vede? Sau cel putin daca s-ar putea observa ca doar cu mine ar fi perfect... Multumesc frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Se poate vedea la ginecolog sau in alta parte data, ora si minutul cand am dezvirginat o fata?
Raspunsul 100% corect este NU. Absolut nimeni de pe aceasta planeta NU poate sa stabileasca daca vaginul s-a largit in urma :
-- masturbarii intravaginale cu degetele sau diverse obiecte, sau
-- intretinerii de acte sexuale prin care in vagin a fost ibtrodus un penis real al unui baiat/barbat.
Si cu atat mai mult este cu totul IMPOSIBIL sa poata si stabilit, determinat momentul precis al dezvirginarii.
2.) Sau, daca se poate vedea ca doar cu mine a intretinut relatii sexuale?
Raspunsul corect este NU, fiindca penisul barbatilor in timpul actului sexual/a penetrarii vaginului NU lasa/NU imprima pe suprafata canalului vaginal nici cea mai nesimnificativa urma sau vreo amprenta UNICA si specifica incat sa poata fi stabilit al cui poate fi penisul care a fost introdus in respectivul vagin.
Din nefericire pentru tine la ambele intrebari raspunsul corect este 100%/ABSOLUT sigur un NU cat se poate de categoric. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Mortimer2020 a răspuns:

Se vede doar ca nu mai este virgina nu in ce minut, în ce secunde cu ce baiat, nu ajuns asa departe tehnologia

| Ofiintă a răspuns:

In locul tău m-ar interesa niște ședințe de psihoterapie.

| Stegman a răspuns:

Nu se vede.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Fugi de responsabilitate acum? Dar ai știut sa o lași gravidă cu toate ca este mai mica decât tine. S-a pus tatăl ei pe treabă? Te dă pe mana poliției? Pentru un timp acolo îți e locul băiatule! Dacă nu ști sa îți ți penisu în pantaloni când vine vorba de fete mai mici. Acolo o sa fii tu micuț laughing

| Suciu_Abel_2000 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Hai sa mai judecam si azi fata ma iubeste si e destul de constienta si de desteapta are mintea unui om de 20 de ani si nu era doar intentia mea in loc sa mi dai un raspuns daca se poate sau nu stii sa judeci. de parca m ar interesa parerea altora

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Suciu_Abel_2000):

Logic ca judec băiatule! Mâine-poimâine poate o sa fiu și eu părinte! Tu ai noroc dacă tatăl ei merge la politie! Ai noroc dacă ajungi închis. Se joaca aia puțin cu rozeta ta (sa fiu drăguță sa ai vaseline la tine!) și scapi. Să se atingă cineva de copilul meu. Sa își bata cineva joc de copilul meu. Vai laughing ma abțin dar crede-mă ca tu scapi ușor laughing. Și da judec ca tu ești ditamai omul iar ea e un copil! Dacă o iubeai, o așteptai! Dar tu ai sărit repede cu capul (DE JOS) înainte ca de asa vezi tu iubirea!

| Suciu_Abel_2000 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Stii vorba aia din greseli inveti dar daca repeti aceeasi greseala si a doua oara pai chiar e nasol... cine crezi ca se mai leaga de copile sau ceva de genul? Las o balta man