| Alexalex1000 a întrebat:

Salut TPU! Am o nelămurire..eu când fac sex și mi se scoala la maxim îmi curge un lichid din ea dar puțin dar nu e sperma, oare ce o fi? Poate rămâne o femeie însărcinată daca lichidul ăla nu știu ce e intra puțin în vagin? Dau funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Este lichid preejaculator, are si un nume mai bun dar eu nu-s doctor... si nu, in 99% din cazuri de la acest lichid nu poate ramane insarcinata!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se spune ca lichidul preejaculator nu conține spermatozoizi și nu sunt șanse ca fata sa rămână gravida. Dar, au fost surprize când de la lichidul preejaculator au apărut și sarcini nedorite. Pentru siguranța ca nu va rămâne iubita gravida, Protejați-Va!

| lpavel a răspuns:

Daca acel lichid e pisat atunci tu nu esti ginecolog ba chiar nici adult nu esti! esti un mucos de 9 ani! as zice ca acum ai cazut din copac dar pana si maimutele stiu ca acel lichid nu e pisat, asa ca nu te pot compara decat cu un pui de maimuta proasta! laughing

| Alexalex1000 explică (pentru lpavel):

Respect! A dat și el un mesaj sa facă mișto dar nu l-am băgat în seamă.