| Blajajshdbdm a întrebat:

Salut tpu..am o poveste destul de complicata ca sa zic asa
Am un iubit. Si sunt cu el de un an. El are un prieten..mai exact fost coleg de clasa cu care se intelege ok. Am inceput sa mai ies cateodata pe afara cu prietenul lui si iubitul meu nu are nicio treaba. Acum el e plecat la tara. Si vineri, cand am iesit cu prietenul iubitului meu, el tot isi punea mana pe dupa gatul meu.m-a tinut in brate.m-a pupat pe obraz.
Am ajuns acasa si am tot povestit si mi-a zis ca i ar place sa fim cv de genul prieteni cu beneficii..ca ii place de mine si asa..si am acceptat intr-un fel
Si acum nu stiu ce sa fac...sa fiu intr-un fel sau altul cu amandoi?
Oare intr o prietenie cu beneficii..va pune sentimente?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mandreiv a răspuns:

O astfel de relatie poate sa aducă la un moment dat si sentimente cel putin din partea ta deoarece daca ar fi din partea lui ti-ar fi propus sa te desparti de prietenul tau si sa fi cu el. Ceea ce spui poate fi si o chestie de moralitate, daca pe tine nu te-ar deranja ca prietenul tău sa faca asta atunci continua. Vezi ca se mai poate si ca acest baiat dupa ce o faceti o data sa se laude sau sa ii spuna prietenului tau si asa sa ramai fara nimic. Daca tot nu te deranjeaza sa ai o relație cu beneficii incearca cu cineva de la distanta si care nu ii din grupul de prieteni cumuni cu iubitul tau pentru ca inevitabil vor fi momente ciudate cand veti fi cu totii împreună.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

El probabil ca areun singur scop si urmareste doar ca se te f*** atunci cand lui i se scoala. Probabilitatea de a apare unele posibile atractii de natura sentimentala tin doar caracterul tau, de tine si de conceptia ta. Sanatate!

| AlexSalling a răspuns:

De sentimente se pot ivi la un momendat. Daca iti iubesti iubitul, nu incepe nimic cu prietenul. Acum, daca doar iti place de cum arata iubitul, dar si prietenul ii frumos (sexy), da-i bataie. Bafta!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate pune si sentimente, desi ma indoiesc.

| siriusblack98 a răspuns:

Moralitate este clar ca nu ai.Te afli intr-o relatie si nu stii cu cine sa-l inseli mai repede. Sper ca dupa ce te f### ala sa te faca de rahat in tot cartierul.Iar apoi iubitul tau sa te fardeze nitel.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dar pe iubitul tau l-ai intrebat, daca vrea sa-l pupe pe prietenul lui in... penis? Daca vrea, atunci inseamna ca este bisexual si o relatie a ta cu amandoi ar fi benefica pentru toti trei. Am vazut un film unde baietii erau bisexuali.
(Cred ca ti-ai dat seama ca este o ironie, dar si cu un sambure de adevar.)

| Blajajshdbdm explică (pentru siriusblack98):

Cum poti avea tupeul sa ma insulti? Sunt cu el de un an. daca voiam sa il insel cu adevarat m as fi culcat cu altul in timp ce eram cu el. Am moralitate.dar acum ii un moment cam greu in care efectiv nu stiu ce si cum sa aleg

| siriusblack98 a răspuns (pentru Blajajshdbdm):

Cum ai tupeul sa mai si comentezi?! Esti cu el de un an si cum vine unul sa iti propuna sa faceti sex, accepti imediat.Ai moralitate cam cat o femeie ce isi vinde ''serviciile'' pe soseaua de centura.De fapt, nu este nici o diferenta aproape, tu ti-o dai moca in timp ce aia percepe o taxa.In momentul in care ai moralitate inchei relatia actuala si dupa aceea te culci cu cine vrei.Nu alergi dupa 10 iepuri odata si o arzi cu lupul moralist dupa.

| fierdecalcat a răspuns:

Ceaw