| Quwter a întrebat:

.. Am o problema. De câteva luni m-am despărțit de o fata care o iubesc si acum... Problema care zice ea ca fost (distanța) dupa câteva zile a început sa posteze poze cu altul si multe chestii care m-au imbolnavit... Știți si voi, de la stres..eu sunt din Iasi, ea e din Botosani... Problema ca ea are o relație de câteva luni cu cineva. Credeți cand vine la facultate o sa ma bage in seama? Am avut o relație de 2 ani deci au fost 2 ani foarte frumoși. Credeți ca o sa ma sune? Credeți ca merita sa o iert? Am mai greșit si eu nu spun ca nu dar dintr-o data s-a schimbat.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Merita sa o ierti si sa speri ca intr-o buna zi te va suna.

| Roxin a răspuns:

Pe care*

| OMFGConrad a răspuns:

Merită să mai încerci, dar să nu fii prea insistent... Dacă nu te sună ea, sun-o tu şi invit-o la o plimbare prin Parcoul Copou.

| Quwter explică:

Problema e ca ea e intr-o relație ...si na mi-e cam nasol ca nu am mai vorbit de 5 luni de zile...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Quwter):

Schimba macazul, nu castigi nimic decat cel mult s-a te umilesti. Mai degraba se intoarce mortul de la groapa decat ele si cand o fac e ca s-a te foloseasca ca o rezerva pana gaseste iar pe altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai putea ierta baiete? Relatie de 2 ani la distanta, este doar o simpla relatie de amicitie, nu dragoste!
Maturizeaza-te si cauta-ti o fata care locuieste in acelasi oras cu tine!

| WaterDrop a răspuns:

S-au terminat fetele din Iasi? Mai ales acolo unde majoritatea sunt prea naive ca sa te refuze. Ce ti-a trebuit relatie la distanta? Iesi in oras si gaseste-ti una cu care sa te poti vedea oricand ai chef. Relatiile la distanta nu dureaza niciodata si tu esti singurul care plange dupa dragostea voastra, ea a mers mai departe.

| Catcherintherye a răspuns:

Pe care*

| Quwter explică:

Dar credeți ca pana la urma ma va caută? Adică sa ne vedem? Ca ea o sa vina in Iasi.