| Kisie a întrebat:

am o problema. Deci, o prietena de ea mea a intrat pe facebook la profilul iubitului meu si acolo scrie ca este cu o fata pe nume Tisha sau asa ceva in fine... si el spune ca ma iubeste doar pe mine si ca sunt singura fata din viata lui. Am incercat sa ii trimit mesaje si nu imi raspunde. Oare o fi o gluma? Nu stiu ce sa mai cred, va rog ajutati-ma cu un sfat ceva. Sunt disperata. Il iubesc foarte mult si nu vreau sa il pierd.

6 răspunsuri:
| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Probabil mai are cineva parola lui sfatul meu este sa o schimbe daca o mai stie:*probabil are si el dreptate acum nu stiu... sunt fel si fel de oameni incearca si tu sa te certi cu el daca incepe sa planga intr-adevar te iubeste

| mona a răspuns:

Poate fi si o gluma proasta facuta de el dar poate fi si adevarat

| vldut a răspuns:

Poate a pus la misto k e cu fata aia.Acum tu mai crezi in vorbe daca nu il vezi cu nici una inseamna k sta doar cu tine daca s a racit de tine poate exista alta fata

| feef a răspuns:

Apropo,cati ani ai?

| Kisie explică:

Acum am vorbit cu el si mi-a spus ca nu este adevarata faza mi-a spus ca a pus asta sa vada ce spun prietenii lui... A spus ca este o prietena mai veche m-am mai linistit. Oricum va multumesc ca ati incercat sa ma ajutati.

| Kisie explică (pentru feef):

14 ani