| ByOriginalL a întrebat:

am o problema, eu si cu iubita mea vrem sa facem sex pentru prima data dar deoarece parintii nostri nu stiu ca suntem impreuna nu putem face asta acasa la mine sau la ea, imi puteti spune unde putem sa facem asta pentru prima data, sa fie un loc romantic, si nu as prefera afara ca e destul de frig, amandoi avem 16 ani, dau funda pentru cine ma ajuta cu asta

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cautati un anunt de regim hotelier si se rezolva ca alora nu le pasa cati ani aveti si de ce mergeti voi acolo iar pe un loc decent pe cateva ore poti da 50 de lei

4 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

In portbagaj sau in toaleta scolii e mai romantic la 16 aniwinking

| ByOriginalL explică (pentru venividivici2017):

Pot inchiria o camera la hotel pentru cateva ore la varsta asta?

| mihai69 a răspuns:

Sunt unele „hoteluri" care închiriază „cu ora"; nu cred că o să le pese prea mult că ai doar 16 ani, dacă plătești suma.
Da' numa' romantic n-o să fie acolo...

| sofisis a răspuns:

Pai nu prea aveti unde. Nu prindeti si voi o excursie ceva? Pe la moteluri, prin masini etc, e naspa. Nu aveti verisori mai mari care stau singuri? Prieteni mai mari? Ceva?