| AlexRob a întrebat:

Salut TPU,am o problema mai intima,iubita mea mi-a oferit sex oral, si dupa tot actul sexual ne-am sarutat cat timp ea avea sperma in gura, dupa aproximativ 6-7 ore i am dat ''limbi'' si i am introdus degetele in vagin cu scuipatul meu pe degete, este posibila o sarcina? MENTIONEZ ca m-am spalat pe dinti si am folosit si apa de gura inainte de ultimul act

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În niciun caz.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Sper sa nu te reproduci niciodata, ca iese un copil idiot cu asemenea concept!

| just4ubr2015 a răspuns:

Cu siguranta a ramas gravida felicitari padrino

| Hypefox a răspuns:

Omg

| CristianPetre2002 a răspuns:

Neah nu e nici o problemă

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Genial răspunsul

| Alexandra727377373 a răspuns:

Măi, "șerpisori" tai nu sunt un fel de Superman
Esti ok