| wvkaghjr a întrebat:

am o urgenta! Iubitul meu a vrut sa o facem dar eu am auzit ca daca o fac prima data la 15 ani as putea chiar sa ma ingras. Voi ce stiti despre dezvirginare?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Da-i 'nainte cu oralul; ca nu ingrasa

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi. Este ilogic.

| Anapanda a răspuns:

Intrebarea este daca tu vrei? Adica la 15 ani e cam devreme dar faci ce vrei nu ar trebui sa te simti presata de iubitul tau. Si daca pui o asemenea intrebare e clar ca nu esti pregatita. Si trebuie sa iti dai seama ca sunt si cosecinte daca faci la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã o faci doar pe patru roti se poate sa te ingrasi dragã, mai mergi si tu cu pe josu si bicicleta asa ai rezolvat treaba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Acum daca vei pune cateva kilograme asta nu inseamna ca e de vina neaparat sexul.
Ce trebuie să știi înainte să-ți începi viața sexuală
De asemenea, nu uita de protecție! Dintr-un motiv sau altul, unele fete cred că nu ai cum să rămâi însărcinată prima dată. Din păcate, ai cum. În plus, nu te juca cu bolile cu transmitere sexuală! Prezervativele sunt un must have!
Nu uita să o iei ușor. Pentru a te simți cât mai confortabil, dar și pentru a te putea lubrifia suficient, preludiul este foarte important, deci petrece cât timp este necesar cu acesta.
Nu în ultimul rând, dacă vrei să te oprești în orice moment, spune-i partenerului. Doar pentru că ai decis că vrei să faci sex nu înseamnă că nu te poți răzgândi! De asemenea, feedback-ul este foarte important, spune-i dacă te simți ok sau nu.
Dezvirginarea poate fi o experiență plăcută, dar și neplăcută – totul depinde de tine!

| Emilian65 a răspuns:

Ar fi bine sa mai amâni momentul dezvirginare.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Tu inloc sa o injuri o incurajezi sa se f*ta la 15 ani, bv ma.