| tiberyus123 a întrebat:

Am sa va spun o mica povestioara si am nevoie de voi! Sunt in clasa cu o fata de care m-am indragostit, insa e o problema. Pare foarte copilaroasa, spune ca sta cu un baiat pe care la intalnit pe nu stiu ce joc si incearca sa ma faca gelos. Mereu vorbeste cu mine si toti colegii ne spun ca ne sta bine impreuna, insa niciunul nu face primul pas. Am scos-o in parc, la suc insa nu reusim nimic. Ce sa fac? Cum sa o intreb daca vrea sa stea cu mine?

3 răspunsuri:
| Serena03 a răspuns:

Intreab-o, dar s-ar putea sa zica,, nu stiu, ce sa zic...". Incearca, nu vei muri daca intrebi!

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Serena03):

Si daca moare? Ii platesti tu inmormantarea? laughing

| tiberyus123 explică (pentru SatanLovesYou):

Da. corect!