| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o intrebare:Am penisul foarte mic nu stiu daca are 10 cm cand e sculat.Am 14 ani si inaltimea mea este de 1, 60-1, 70.Credeti ca sunt impotent? Iar masturbarea duce la impotenta?

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Nu...masturbarea nu duce la impotenta, nici la orbire, nici la nimic!
Si penisul tau o sa mai creasca stai linistit (creste pana pe la 18-20)!
In + s'ar putea sa ti'l fi masurat si tu gresit...se masoara cand e erect plecand de la baza pe orizontala!
Oricum stai linistit! Nu iti face griji de la varsta asta! Are timp sa creasca, tu doar sa ai grija de el!

3 răspunsuri:
| Crisstttina a răspuns:

O sa-ti cada putulica jos x_X

| Crisstttina a răspuns:

oh go on

| AnnyXD a răspuns (pentru Crisstttina):

laughing)