| vasileion1996 a întrebat:

am si eu o intrebare:
cum iti faci o iubita(gacica)?

9 răspunsuri:
| Alexxxxxx34 a răspuns:

Pai trebuie sa va placeti, sa aveti ceva in comun, fiecare sa accepte defectele alutia, si despre partea cu '' facutul '' nu ai cum, logicwinking

| adbu a răspuns:

Cu bani. Cu varianta de baiat fara prea multi bani discuti acum si iti zice ca n-ai succes.

| vasileion1996 explică (pentru adbu):

Nu pot sa o intreb pur si simplu din 1 daca vrea sa stea cu mine?

| Happyjump a răspuns:

Cu o mașină sport

| beautifulpeople a răspuns:

Nu cerand sfaturi pe TPU.

| OnuOnulică a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai avut niciodata?
E simplu, trebuie sa fi frumos si sa stii sa vorbesti. Apoi totul vine de la sine...

| ywar a răspuns:

Iesi la drumul mare, scoti plasa din spinare, armezi, firul vajaie si ce se prinde - al tau e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriind "gagica" corect.

| PinguFable a răspuns:

Cu talent