| symplw a întrebat:

Am si eu o problema. Astazi am incercat sa imi dezvirginez prietena( si eu sunt virgin), dar nu am reusit. Pot sa o introduc fara nicio problema, dar cand incep sa imping putin, pe ea incepe sa o doara si imi spune sa ma opresc. Ce pot face sa doara mai putin?

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lipsa experienta, concret, lipsa valoare. Pacat de fata, pentru ea trebuia sa fie ceva de neuitat, nu ceva de groaza!

| symplw explică (pentru neutrino):

Am cerut un sfat, nu o critica. Lume idioata.

| neutrino a răspuns (pentru symplw):

Nu este o critica, ci o constatare. Nu este recomandat sa te bagi acolo unde nu stii: iata ca te-ai facut de rusine. In aceste conditii te intreb: lumea este idioata ca-ti raspunde?

| symplw explică (pentru neutrino):

Nu ai cum sa te faci de rusine cu asa ceva. Asta e doar parerea ta. Daca e sa ma iau dupa tine, nu ar trebui sa fac sex niciodata pentru ca nu am facut pana acum. Gandeste-te putin.

| justsummer a răspuns:

E normal sa o doara la inceput incearca in preludiu mai lung, poate ii faci un oral folositi putin lubrifiant si problema rezolvata.

| symplw explică (pentru justsummer):

Dar mai am o intrebare. Trebuie sa impingi usor, sau mai repede?

| justsummer a răspuns (pentru symplw):

Incet si e mai bine sa stea ea deasupra astfel are control asupra ritmului si adancimii penetrarii si folositi o metoda de contraceptie.

| Hakuouki a răspuns (pentru neutrino):

Ma intreb, daca nu stie sa accepte si un raspuns clar, de ce mai cere ajutor?

| SabinaRsT a răspuns:

Pentru ca durerea sa fie mai mica trebuie sa o exciti mai tare, astfel preludiul trebuie sa fie mai lung pana treceti la faptehappy

| DaW a răspuns:

Ai 14-17ani? Nu conteaza nu stiu de ce se lasa la pla ta. sfat du.te la curve serios..si dupa o sa stii ce sa faci sfatu meu.

| Alcyon a răspuns:

E normal sa o doara. Uneori dureaza saptamani (sau chiar luni) pana se acomodeaza vaginul cu penisul. Gandeste-te ca vaginul ei e un muschi ce pana acum n-a mai fost folosit. E nevoie de antrenament ca sa devina elastic.

| Emilian65 a răspuns:

Ati facut preludiul? Cat a durat?

| cristimihailov a răspuns:

O exciti mai tare pe ea si o faci sa fie mai relaxata.

| Arsius a răspuns:

Incearca mai intai cu o coada de mop, dar ai grija sa cumva sa ii ajunga pana in gat si astfel sa o tragi in teapa.

| LilTunechi a răspuns:

Frate un preludiu lung sarutari sex oral foarte multe saruturi lumanari camera putin intunecoasa si cand vine momentul o faci rapid si continui...nu o bagi si te opresti treci la treaba rapid si permanent macar 5 minute in timp ce-o mangai si asa si n-o sa o mai doara fii iubaretbig grin