| tariFar a întrebat:

Am si eu o problema! Vorbesc cu o fata de vreo` luna. aproape doua.la inceput am vb ca doi iubiti. dar acum am incpt sa ne tot certam din tot felul de motive. si acum intr-o zi. ea a aflat ca o colega de-a mea a auzit de noi.si ca ma intrbt pe microbuz si ca stie tta lumea.si o zis ca o sa`mi stearga nr de tel. o sa`mi dea ig.si o sa se impace cu fostul! Dar unu`i prieten i`a zis ca nu vrea sa se impace cu fost ca o retine ceva.acel ceva sunt eu! Acum imi tot spune ca nu mai vrea si ca astea. ajutati`ma va rog cu niste sfaturi.sa mai vb cu ea. tin mult la ea si ei ii place de mine Am 15 ani si ea 16!

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

rolling on the floor asta este pe fata. si eu am patit din asteahappy Daca o fata este mai mare ca un baiat, fata 99% il va folosi pe baiathappy Tipa are multa experienta de telenovelista si stie cum sa te joace pe degete se foloseste de sentimentele tale pentru ca tea vazut mai prost asa cum l-a vazut si pe fostul ei care s-a despartit de el si pun pariu ca si pe ala la folosit SAU sa folosit de tine ca sai atraga atentia aluia happy + ca daca ii este rusine cu tine e clar ca nu te iubeste... chiar vrei sa fi cu o persoana care nu te iubeste? E foaret urat ca intr-o relatie iubirea sa vina doar dintr-o parte si nu din ambele parti, foarte urat iti zic eu am trecut prin astatongue Decat sa iubesti specimene din astea cum ar spune NatureSelf mai bine stai potolit!

| NatureSelf a răspuns:

E clar, fata a fost pe interes cu tine, cat si cu fostul, ea isi foloseste dotarile daruite. nu te mai complica ca dintr-o cimplicatie ajungi in alta. pana la gat. mai bine stai linistit cu asemenea specimene.

| forever4u a răspuns:

Mai bine o lasi in pace putin timp, si o sa vezi ca ea o sa vina la tine, iti spun din proprie experienta.happy

| alex098765 a răspuns:

Daca e un fel de dragoste platonica(adica sentimentul nu e reciproc) ai face bine sa o iti cat mai repede, dar daca stii ca te iubeste incearca sa te prefaci ca nu-ti pasa...vei vedea ca tot ea se va intoarce la tine.
Sper ca ai inteles ce am spus, bafta!

| tariFar explică:

Nuj daca a fost pe interes. poate da.doar ca ma doar faptul ca ne-am inatlnit de vreo cateva ori.si acum o zi mi-a zis ca regreta faptul ca nu m`a pupat mai mult la timpul potrivit.o iubesc foarte mult.nu stiu daca si ea pe mine.o sa incerc sa o uit dar foarte greu.Va multumesc, va spun cu lacrimi in ochi!

| sexoasa04 a răspuns:

Mare problema ai! Diferenta de 1 an se simte! Citeste in horoscop!
Las-o balta!