| Dialog17 a întrebat:

am vb cu o fata ca amici timp de 2-3 luni in timpu asta ea a dat semne ca ma place. dar nu a zis nimic si in searasta am vb cu ea pe mess si m-am saturat si eu sa vb cu ea sa o sun sa'i trimit sms-uri si i-am zis sa vb mai rar de acum. eu acum nu stiu daca am facut bine. pe o parte imi pare rau ca am dat cu picioru cum se zice.voi ce ma sfatuti. vreau raspunsuri serioase.va rog mult sad dau Funda celui mai bun raspuns. Va Multumesc!

5 răspunsuri:
| xCrinax a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa ii spui sa vorbiti mai rar, ci pur si simplu sa n-o mai bagi in seama atat de des. Daca voia ceva cu tine, sigur iti dadea si de inteles ceva, deci nu cred ca ai dat cu piciorul la nimic. Totusi, fetele vor ce nu pot avea. Tu mentine-te tare, daca vrea ceva, o sa te bage ea in seama. Toate cele bune!

| gfghn a răspuns:

Poate crede ca nu o mai simpatizezi dacă iai spus sa nu mai vb așa se mult si dacă te place poate este puțin suparata sau confuza si nu stir dacă o mai placi sau poate crede ca ea este de vina in treaba asta. Eu zic sa vb cu ea la fel de mult ca si înainte si după sa i scrii mai rar incetul cu incetul dar sa mentineti acceiasi relație frumoasa Chear dacă ii scrii mult sau mai puțin. Pa pa

| Dialog17 explică (pentru xCrinax):

Ma mentin tare. dar fata asta e una dintre cele mai iubite fete din viata mea. si imi vine si mie cam greu acum. mam atasat de ea foarte mult chiar daca intre noi nu era serios sa zic asa. dar cum ai zis si tu o las pe ea sa vad daca vrea cv de la mine si eu sa ma mentin tare. asta e tot ce conteaza

| Dialog17 explică (pentru gfghn):

Suparata este ca am vazut-o din seara aceasta. dar eu i-am zis asa. ca ma saturasem.o data si o data iti ajunge.

| gfghn a răspuns (pentru Dialog17):

Da poate nu este chiar așa de plăcut sa vorbiti pe mess sau telef. chiar așa de des parca te streseaza puțin dar poate ei ia plăcut eu înțeleg ca așa nu e bine sa tineti legătura 24cu24 in felu asta este bine ca iai explicat asta. Dacă vrei sa nu o pierzi încearcă sa vb cu ea alt fel si Spune-i si tu care-i treaba sa înțeleagă si ea. Dacă nu măcar păstrate o relație da prietenie. Mai vorbește si tu cu ea pe mess cred ca e distrusă săracă mai ales dacă te place e foarte dureros pentru o fata ca băiatul de care ii place sa ii spună chestii de genu asta așa in "fata". Tu trebuie sa te hotarasti ce vrei. Dacă verii sa continui relația cu ea lamureste lucruriele. Daca nu spune-i. Pa pa sper sa rezolvi problema.