| libratop a întrebat:

Astazi am luat-o pe iubita mea acasa si am devenit "comozi". Dupa sarutari, mangaieli, am coborat cu mana si am inceput sa o mangai "jos"(dupa ce m-am chinuit sa-i desfac blugii, si mai ales ca ma durea mana cealalta fiinda aveam o pozitie incomoda). Mi-am dat seama ca se excitase pentru ca incepuse sa respire greu, sa se "arcuiasca" si mai ales ca era uda "jos". Am continuat pana cand am facut-o sa aiba orgasm. Ea este virgina(asa mi-a spus desi simteam ceva ciudat la mana, ca si cum ar fi intrat degetul prea usor, desi nu am insistat) si impreuna am discutat sa facem dragoste dar azi nu am vrut sa risc fiindca mama era la doua camere distanta. Acum vin mai multe intrebari: credeti ca e virgina? chiar a avut orgasm? si cea mai importanta dintre toate: acum, dupa ce am facut-o sa aiba orgasm, credeti ca o sa mai vrea sa facem dragoste?

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Orgasmul e de 2 feluri: clitoridian si vaginal. e posibi ca ea sa fi avut orgasm clitoridian, cel vaginal il are doar prin penetrare. nu poti stii daca e au nu virgina decat in momentul in care o veti face. himenul e elastic, poate lasa sa patrunda si ob-uri fara sa se rupa, deci poate ea chiar e virgina. Daca i-a placut, sigur va vrea in curand sa faceti dragoste, dar macar sa faceti protejat!

6 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Daca ai facut-o sa aiba orgasm doar din niste "mangaieri", normal ca o sa vrea sa faceti si dragoste laughing

| SeXoLoGuLTPU a răspuns:

1. Da este firgina si se mai intampla ( ca si la prietena mea )
2. Nu sunt sigur de asta. intreab-o
3.Normal ca o sa mai vrea daca tine la tine.Insa nu stiu la ce te referi cu dragoste...

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

De vrut nu cred ca nu o sa vrea sa face-ti dragoste, faza cu virgina sau nu, aici depinde de organism, daca e mai elastica si himenul e elastic si se poate ca sa fie virgina si daca ti-a intrat degetul, sau sunt fete mai rigide si te chinui foarte mult pentru a o dezvirgina, iar cu orgasmul, eu nu vad rostul ca sa te minta! bafta!

| libratop explică (pentru badgirl22):

Ei i-a placut, si nu e prima oara cand o fac sa se simta bine mangaind-o "jos", doar ca e prima oara cand o fac sa "termine", si de fiecare data mi-a zis ca se simte bine.Ideea e ca, eu fiind mai "paranoic" de felul meu, ma gandesc ca prin faptul ca am facut sa aiba orgasm, ea se gandeste ca deja am facut-o sa se simta bine si nu are rost sa-si inceapa viata sexuala daca deja se simte bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru libratop):

Stai linistit ca niciun degetel nu se compara cu chestia aia groasa pe care o aveti voiwinking si mai tarziu o sa vrea sa te simta in ea, daca intelegi c vreau sa spun, dar trebuie sa o exciti ft ft binewinking Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi sigur ca o sa vrea sa faci sex, la o virgina e bine sa o multumesti provocandui un orgasm clitoridian, dupa aia va fi nebuna dupa sex, asa ca mult norocwinking
app: vezi si tu sa nu fie parinti acasa macar sa nu mai fiti intrerutpi si prezervativ neaparat daca nu vrei sa intri la corupere de minori sau sa fi tatic laughing, bft