| Gabi1012005 a întrebat:

Azi a venit la mine un coleg. Ne-am bagat la o masturbare, el este de origine rrom. Am prins o atractie fata de el, dupa ce ne-am dat acea masturbare. Nu are penisul mare ca sa zici ca de aia am o atractie la el.
Eu o am mai mare ca el, dar asta nu conteaza, conteaza ca am prins o atractie de el, si am primit un mesaj de la el ca sa vina maine pe la mine sau eu la el, sa ne mai dam o masturbare, si poate(adica sigur) o facem reciproc. adica eu lui, si el mie.
Pana unde va ajunge acest lucru?
Cand ma gandesc la el mi se scoala penisul.

P.S rog cei care se ocupa cu aprobarea si respingerea intrebarilor, sa nu imi mai respinga aceasta intrebare
P.S am scris masturbare deoarece site-ul nu imi permite sa folosesc acel cuvant care inlocuieste cuvantul masturbare

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca te simti atras de el si e reciproc cel mai probabil ca o sa ajungeti sa experimentati si alte practici sexuale. Logic nu? Cred ca sunteti el putin bisexuali sau bi-curious si apropierea asta dintre tine si el te a facut sa ti dai seama ca te simti atras si de persoanele de acelasi sex. Nu i nimic anormal in asta.

7 răspunsuri:
| Gabi1012005 explică (pentru HazelEyes77):

Intr-un fel da, suntem bisexuali. suntem amandoi atrasi si de fete si de baieti.

| Gabi1012005 explică:

Eu fac 14 ani, iar el are 13 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

De aici pana la sex in poponet, este deja un pas mic.
Probabil ca veti incerca si asta...

| Patrick13i a răspuns:

Ma stai cuminte, ca dupa nu mai stai nici macar jos :-))

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabi1012005):

Sunteti pe drk. Va jucati doar cu puța. Peste 10 ani veti rade amandoi de aceste amintiri si va veti da seama cat de penibili erati.

| Gabi1012005 explică (pentru darrio2007):

Probabil... tinand cont ca eu cand eram in clasa a 2-a mergeam cu un coleg in baie si ne sugeam putzele. adica. si acum cand imi aduc aminte imi vine sa plang cat de tamplit eram. Acum fac asta cu alt coleg. dar nu ne sugem. Ne masturbam

| DenissRaba a răspuns:

E o fantezie de a voastra, nu regreta nimic, daca voi va simtiti bine faceti de toate.Incearca sa ii faci oral sau sa va terminati unul pe penisul celuilalt?