| Raduuuuuu a întrebat:

Care imi zice niste faze de agatat fete dar sa fie comice laughing vreau sa ma amuz putin big grin

Răspuns Câştigător
| SophieGirl a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec odata?
Imi dai si mie o poza cu tine ca sa stiu ce sa ii arat Mosului de Craciun!
Ajuta-i pe sarmani:Ia-ma cu tine acasa
http://www.loveclub.ro/declaratii_dragoste/replici-haioase-de-agatat-fete
aici sunt vreo 200 de replici.Deci funda?

4 răspunsuri:
| Zeneken12 a răspuns:

Fi pervers si amuzant asta este tot ce conteaza laughing..Ca de exemplu stai mai mult timp cu fetele. Fale sa rada si vorbeste chestii in comun multa bafta la agatatlaughing Funda?happy

| rousz a răspuns:

Hey! Intalnesti o fata si te pui in fata ei, si din senin ii spui, hey baby sti ceva? te-am visat aseara, se facea ca voiai sa ma saruti, mai vrei?laughing

| MirciucuRonaldo a răspuns (pentru SophieGirl):

Pishamas pe sarmani