| pittbull123 a întrebat:

Colegul meu a făcut sex neprotejat de aproximativ un an și după câteva zile mi-a spus sa îl ustura când urineaza....eu i-am spus ca poate s-a racit... După încă câteva zile mi-a spus ca îi curge ceva lichid alb-galbui din penis atunci i-am spus ca poate s-a infectat sau ceva, i-am spus sa meargă la doctor, dar i-a fost rușine sa meargă.
Au trecut câteva luni nu a mai avut contact sexual și nu a mai avut probleme(adică nu îl mai ustura și nu mai cugrea nimic)
Acum câteva zile am învățat la scoala despre boala "gonoree" când am auzit Cum se manifesta mi-a fugit gândul la el, am căutat rapid pe net și semana perfect.
Acum întrebarea este oare s-a vindecat dacă nu mai îl ustura și nu mai curge nimic?

Răspuns Câştigător
| 27RedJohn24 a răspuns:

Baietii au un fel de fratie (bros) si isi spun secrete de tot felul chiar si jenante.Asa sunt baietii

11 răspunsuri:
| Cerruti a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa meargă la un control. Medicii îi pot spune ce este de făcut în continuare.
Bafta!

| Necunoscut112 a răspuns:

Recunoaşte ca tu ai, oricum nu ne pasă daca esti tu sau altul. Du-te la medic pentru nişte analize.

| pittbull123 explică (pentru Necunoscut112):

Dece as minti?

| pittbull123 explică (pentru Necunoscut112):

E unul dintre ce-i mai buni prieteni ai mei

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu s-a vindecat; la el acum boala e cronică și infectează pe oricine intră în contact cu el.

| teo530 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Mama! ce ti-as face un raport dar sunt junior si nu pot.cum sa il insulti asa

| Necunoscut112 a răspuns (pentru pittbull123):

Pentru că mi se pare ridicol să îţi spună ţie ce fel de scurgeri şi mancarimi a avut. Am si eu prietene, dar nu le spun cand am o infecţie la păsărica.

| pittbull123 explică (pentru Necunoscut112):

Și ce e "prietenie"?

| pittbull123 explică (pentru Necunoscut112):

Băiatul mi-a spus mie pentru ca nu putea sa spună altcuiva

| mihai69 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Așa o fi, dar la băieți e altfel - ei chiar își împărtășesc „secrete" de acest gen.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cel mai probabil are gonoree sau bleonoragie cum se mai spune in popor, ori sculament.
Daca nu a facut tratament pentru gonoree, atunci este de rau, pentru ca infectia afecteaza organele interne si poate murii.