| anonim_4396 a întrebat:

..cum as putea sa-i explic iubitei ca sexul e ceva normal,si de care un baiat nu poate fara asta? ajutati-ma cu niste cuvinte asa mai pline de magie big grin big grin sa-i explic asa mai frumos, cu cuvinte mai placute! niste sfaturi va rog..are 18 ani, dar oricum zice ca relatii vom avea abia cind va implini 19 sad sad dar ma face sa innebunesc cu formele ei si cum ma excita ea..ma chinuie sad big grin

12 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

laughing) Se poate si fara sex cine a zis ca nu se poatelaughing)Pai nu prea ai cum sa ii expliciwinking ai putea sa o exciti si tu sa vada cum esti tu atuncea cand ea se excita si poate iese ceva! Baftawinking

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca te innebunesc doar formele ei, si nu poti fara sex, las-o si gaseste-ti alta cu care poti face sex. Daca te innebuneste si sufleteste, emotional, o iubesti, cred ca ai putea face un sacrificiu, banuiesc ca are de ceva vreme 18 ani, poate un an nu-i prea mult daca o iubesti cu adevarat.

Fetele nu inteleg ca barbatii isi arata TOATE formele de afectiune prin sex, inclusiv iubirea profunda. Nu inteleg si gata, fiindca ele nu vad lucrurile asa.

E un argument logic si real cu care ai putea s-o convingi... daca ai avea cu cine sa vorbesti. Ma tem ca cineva care pune astfel de milestone-uri ciudate, nu la 18 ci la 19, poate avea probleme sexuale - lipsa de libidou, frigiditate, diverse frici si fobii.

| Mussette a răspuns:

Daca ea nu vrea, n-ai ce-i face. excit-o si tu si poate intelege starea ta. big grin
Daca nu, mai rabda un an.hee hee

| neutrino a răspuns:

Explica-i acest lucru parintilor ei si acestia o vor convinge pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica vrei noi aici sa turnam niste cuvinte magigce si care odata intrate in urechile ei, sa se transforme in afrodisiac, asa-i?

la fel ca si alti baieti, cauti ceva orbeste, in bezna, iti dau un sfat: la inima unei fete se ajunge cu dragoste, o floare, un gest frumos pe care altii nu l-ar face.

Apoi, daca o sa te iubeasca, iti da si inima din ea!

| OliviaStavarache12 a răspuns:

Poti sa astepti putin ..cred big grin big grin

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai auzit de Petting?! te poate detensiona/rezolva si manual, sau intre talpi, intre pulpe, intre coapse. nu o forta, e lipsa de respect, de afectiune si de realism. ea nu simte deloc ca tine, mai baiatule! daca nu intelegi asta, e destul de problematic, ca sa nu mai zic ca, daca chiar te arde asa, poti sa te rezolvi si singur, la baie. bucura-te de formele ei mangaind-o si sarutand-o lent, usor peste tot, si cine stie.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns:

Cuvintele magice...Hocus Pocus! Ba nu, scuze...erau: 'Daca o faci cu mine te iau de sotie si iti dau un Ferrari'...

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ati vorbit deja despre asta, nu e pregatita, asta e. nu o mai bate la cap ca poate o pierzi, mai asteapta si tu daca zici ca te excita asa tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa astepti pana cand ea se va simti pregatita. Si nu exista cuvinte ...care sa o determine..gata o sa faca ceva cu tine. Iti trebuie multa..rabdare. Daca o iubesti vei astepta atat timp cat ea va considera ca este necesar. Multa bafta!

| DNSK a răspuns:

De ce ni te vaiti noua? spune-i ei asta cu chinuiala. si fratie.un baiat poate si fara sex. nimeni n-a murit pana acum. sau nu stiu eu?