| costin007 a întrebat:

cum iti dai seama daca o fata a facut sau face sex oral?

6 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Dupa comportament, daca iti pune mana la penis.

| SG1995 a răspuns:

O cauți în gură. laughing E imposibil să afli așa ceva dacă tipa nu îți spune.

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Și dacă tipa n-a făcut sex oral nu îi pune mâna pe penis sau cum? Când o femeie îți pune mâna pe penis înseamnă că excitată, la fel de bine poate să fie și virgină.

| Kira5854 a răspuns:

O pui sa iti faca si vezi cat de rapid accepta si cat de bine se pricepelaughing

| minrest a răspuns (pentru Kira5854):

Vad ca unele femei sunt misogine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui sa deschida gura mare, ca sa-i studiezi uvula palatina. Daca aceasta se retrage usor, se strange, sigur a avut parte de sex oral.