| Doctorulx a întrebat:

Cum poate un baiat sa se dezvirgineze singur? Adica fara o fata cu mana lui daca se poate? Va rog mult!

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu poate. Dezvirginarea se petrece când ai primul contact sexual, nu când ți-o freci singur.

| Emilian65 a răspuns:

Un baiat, ca si o fata se dezvirgineaza numai in urma unui contact sexual.

| AtomiculXXX a răspuns:

Deci : trebuie sa-ti bagi un deget in fund si sa tragi puternic de penis care la randul lui trebuie sa fie in stare erecta (adica sculat) si asa se produce dezvirginarea la barbat

| AtomiculXXX a răspuns (pentru mihai69):

Pe bune? nu se poate? :O

| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa te dezvirginezi singur lol

| Ezeru a răspuns:

Salut. Nu ai cum sa faci asta. Dezvirginarea se poate face pe cale medicala ( doar medici stiu cum sa faca, nu te apuca tu sa faci pe medicul ) sau naturala ( prin contact sexual ). Stiu ca ar fi foarte tare sa faci asta ( probabil pentru a te lauda sau a fi la fel ca prieteni tai ), dar crede-ma ca nu este deloc o idee buna. Cel mai bine astepti sa vina acel moment special.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La fel cum fata se dezvirgineaza singura cu mana ei, la fel si baiatul se dezvirgineaza cu mana lui

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru un baiat dezvirginare = contact sexual. Nu ti se intampla nimic fizic, iar data te refereai la ata, aia se rupe la un numar foarte mic de barbati si nu iti demonstreaza virginitatea

| grab a răspuns:

Ati inteles prost dezvirginarea.
la fete e un himen care se rupe. La barbati nu e nimic care sa se rupa in conditii normale ca la majoritatea barbatilor. Desi ar fi ceva care sa se rupa nu e de aceeasi natura ca la femei adica fara sa rupi nu se poate contact sexual complet. Se rupe si la barbat "ata" aia dar mai greu si nu e asta un semn al dezvirginarii.