| Eduard_Ene_1999 a întrebat:

CUM se cheama lichidul acela care le iese la fete din vagin cand se masturbeaza mult si isi baga ceva in vagin? iese mult uneori... funda

17 răspunsuri:
| JusstTymo a răspuns:

Ciclu le de doar cand au trecut de aprox 14 ani
funda?

| BlockBuster90 a răspuns (pentru JusstTymo):

Cand au trecut de 14 ani? laughing stiu fete care de la 11 deja auwinking

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru JusstTymo):

In primul rand invata sa scrii si in al doilea rand nu e ciclu omule.laughing Si Ciclul poate aparea la fete si la varsta de 10 ani..Mai nou toate fetele de 12-13 ani le-au venit ciclul..Mare ti-e gradina doamne.

| Maryse a răspuns:

Nu cred ca are nume.

| Liviu a răspuns:

Se numeste secretie vaginala si cu cat fata e mai excitata cu atat este mai "uda" e ceva normal are rolu de a lubrefia vaginul. De cele mai multe ori femeile se " uda " de cateva ori pe zi. e perfect normal P.S nu baga lucruri straine in vagin risti sa te ranesti sau sa nu le mai poti scoate, sau si mai rau sa iei microbi. spalate pe maini inainte si dupa ce ai " terminat de jucat "

| alexuta13pe a răspuns:

Iti explic pe mes da-mi id tau big grin mie km jena aici blushing

| Ajutatorool a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Sa inveti oamenii sa scrie cu exprimarea:".Mai nou toate fetele de 12-13 ani le-au venit ciclul." e cam. hotu striga hotu.

| Eduard_Ene_1999 explică (pentru alexuta13pe):

Da-mi tu id tau

| alexuta13pe a răspuns (pentru Eduard_Ene_1999):

Trimite-mi tu mesaj cu idd tau pe privat ca eu nu iti pot trimite, ok?>

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru Ajutatorool):

E o greseala de exprimare nu una gramaticala.winking

| Ajutatorool a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Sa nu faci acordul bine e greseala de exprimare?

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru Ajutatorool):

Da.happy Eu asta am invatat la scoala..Acum depinde ce ai invatat si tu.winking
Practic m-am exprimat gresit.See ya.

| ErikaEri a răspuns (pentru Ajutatorool):

laughing))

| Ajutatorool a răspuns (pentru ErikaEri):

Da.

| alexuta13pe a răspuns (pentru Eduard_Ene_1999):

Da-mi fata id tau sa vb p mestongue

| Eduard_Ene_1999 explică (pentru alexuta13pe):

Id meu e edy_ronaldinho80

| Eduard_Ene_1999 explică (pentru alexuta13pe):

Edy_ronaldinho80