| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi se face sex oral protejat ma pot dezvirgina avand in vedere ca sunt baiat? si invers, daca ii fac partenerei se dezvirgineaza? de ex:doar daca ii stimulez oral clitorisul fara a avea loc o intromisiune? multumesc funda + raspunsuri utile.

Răspuns Câştigător
| Angeld a răspuns:

In cazul amandurora NU...deoarce e sex ORAL..nu se rupe himenul
Pa, pa

5 răspunsuri:
| anonymus16 a răspuns:

Mai baiete sa te protejesi pentru sex oral nu am mai auzit nu vad dc te-ai proteja ca nu are ce sa ti se rupa si nu vad cum ai putea sa o lasi insarcinata in gura.
deci nu are rost sa te protejezi eventul doar daca faceti sex protejeazata
si daca i faci ei nu se dezvirgineaza doar daca i bagi degetu in vagin si ii rupi himenul daca nu faci asta atunci nu are cum sa se dezvirgineze

| Alexakos a răspuns:

Da pune prezervativ cand iti face fata sex oral. nu iei un ciolofan cand va sarutati ca sa nu iei vreo boala?

si cum sa te dezvirginezi daca ti se face oral? mama ce dureri de cap m-au luat. intelegeti pentru a mia oara ca sa fi dezvirginat/a trebuie sa faci sex. baiatului trebuie sa i se rupa ata iar fetei himenul. daca ea iti face oral nu are cum sa te dezvirgineze numa daca o face cu dintii. pe ea nu ai cum sa o dezvirginezi oral numa daca ai limba dinaia lunga si tare. ca sa fi insarcinata trebuie sa ejaculeze in pasarica. sunt unele lucruri care daca dai search pe afurisitul acela de google o sa gasesti. cand este de porno atunci stim sa cautam pe google. in ce lume traim fratele meu. copii fara viitor.

| zxzx a răspuns (pentru anonymus16):

Sunt prezervative si pentru sex oral. Serios.

| anonymus16 a răspuns (pentru zxzx):

Asta nu am mai auzit.tongue
dar pentru ce ai folosi prezervativ pentru sex oral ma rog?

| zxzx a răspuns (pentru anonymus16):

Sa te protejezi, probabil poti sa iei boli.

Era Laura Andresan mai demult intr-un interviu si spunea de asa ceva, avea si prezervativul. laughing