| AndyPeScurt a întrebat:

dati-mi un sfat ce sa fac sunt disperat.Sunt cu o fata de aproape o saptamana si azi cand ma duceam la liceu am vazut cu un bosorog (creca avea vreo 60 de ani)si bosorogu i punea mana pe fund o saruta o lua in brate etc., imi venea sa cobor din masina si sa i omor pe amandoi.Voi ce ma-ti sfatui sa fac?
Chiar o iubesc pe fata asta (din clasa a7a si acum sunt a12a)ma rog am mai avut prietene dar totusi nu am tinut la niciuna ca la asta.
Voi ce credeti sta cu bosorogu din interes?
Si ce zice-ti sa ma despart de ea?
Dau Funda.
Ps. Fara raspunsuri la misto

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai de indata ce e de vina.
In povestea asta ea este de vina pentru ca l-a acceptat pe ala chiar daca era cu tine. Eu iti zic sa-ti bagi piciorul si sa te desparti de ea pentru ca daca face odata asa, o sa se repede pe viitor.
Si iti cauti alta! [Asta-i sfatul meu, pana la urma faci ce vrei e viata ta!;-)]
Bafta!

17 răspunsuri:
| Sidonia07 a răspuns:

Tu ce crezi? il locul tau as sta de vorba cu ea.sunt curioasa ce ar spunelaughingadica..cum te ar mintii! daca i ai vazut nu are rost sa continui cu ea

| LoveSleep a răspuns:

Eh, gelozia și oftica ta i-o mai fi dat tipului vreo 30 de ani.
De ce ne întrebi pe noi?
Cere-i ei o explicație, iar dacă nu-ți convine îi spui "bye".

| SashaB a răspuns:

Sincer ar trebui sa vorbesti cu ia despre tataie ala si poate rezolvati ceva dar daca as fi in locul tau as lasao degaba o iubesti tu daca ea nu simte nimic pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| miuuuuxd a răspuns:

Nuu, sta cu el din iubire, nomal ca din interes!

| AndyPeScurt explică:

Dar totusi ala are vreo 60 de ani si ia 18 diferenta e cam mare.
Si totusi GaboruGG varianta ta ar fi o optiune as putea sa i calc cu masina :) :) http://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/21.gif

| AndyPeScurt explică:

Ps.eram ironic

| SkyPilot a răspuns:

Nu numai sa te desparti de ea, dar sa multumesti Domnului (sau in ce altceva crezi tu) ca ai vazut-o! Putea sa te minta cu anii! Iar daca iti spunea un prieten, nu l-ai fi crezut.

| h3r a răspuns:

Pare o glumă. Oricum, la ce folos să mai stai cu ea?

| Skipeone a răspuns:

Mai urmarestei poate o fi vreun amic
Funda?

| shadow72 a răspuns:

Fii serios fratie....nu stiu cum ai curajul sa intrebi daca sa te desparti de ea.
si asta sa ii calci cu masina e o prostie, daca faci ceva la furie tot tu o sa suporti consecintele...

| dge18 a răspuns (pentru shadow72):

Da... dar mai bine suporta consecintele acum decat atunci cand o sa fie prea tarziu si o sa sufere mai tare. :-(

| AndyPeScurt explică:

Multumesc pentru tot

| CaSiHai a răspuns:

Iti dai seama ca da bosorogu era bogat?

| mihai69 a răspuns:

Și dacă era taxu' mare?!? rolling on the floor

| Sidonia07 a răspuns (pentru AndyPeScurt):

Stii.18 intra de multe ori in 60, pe cand 60 in 18, nulaughing

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea si intreab-o ce sentimente are fata de acel om. Daca iti spune ca il iubeste, las-o si gasesteti o fata cu care sa te iubesti cu adevarat.