| andreeadeea13 a întrebat:

De vreo 2 sapt ma tot cert cu prietenu meu pe motive de gelozie.Nu stiu ce sa mai fac sa nu mai fiu geloasa chestea e ca sunt geloasa pe fata cu care sta cel mai mult pentru ca sunt colegi de banca.el spune ca nu o place, il cred dar nu pot sa nu fiu geloasa. Ei 2 sunt prieteni ff buni si na vb tot mereu.Astazi nici nu m-a bagat in seama numa pe ea a bagat-o.
Stiti un remediu pentru gelozie sau un sfat?laughing)))

Răspuns Câştigător
| TwilightAliceCullen a răspuns:

Nu e in totalitate un lucru rau, se spune ca gelozia vine din iubire. Dar cel mai tare ma enerveaza ca nu te-a bagat in seama si vorbea numai cu aia...o idee ar fi sa ii dai un timp putin spatiu, sa il lasi pe el sa vina la tine, daca ti-a zis ca esti disperata. Nu e o solutie nici sa-l faci pe el gelos, ca s-ar putea sa va certati si mai tare. E cam complicat

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai toate motivele sa fii geloasa!

| andreeadeea13 explică (pentru neutrino):

Stiu da toate certurile sunt din cauza asta si el zice ca sunt eu prea disperata...am incercat si sa nu-i mai bag in seama dar nu pot cand ii vad impreuna

| andreeadeea13 explică (pentru TwilightAliceCullen):

A devenit si mai rau maine ar trebui sa facem 4 luni dar nu cred ca se mai intampla... daca sunt geloasa nu e un motiv sa ma lase asa...