| MadrYx2005 a întrebat:

eu am prima mea prietema (iubita) si va urma primul sarut... si faza e ca nu stiu sa sarut, mai exact nu stiu ce miscari sa fac cu gura... mai mult. Cine ma poate ajuta? Please dau funda.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exerseaza pe pielea spatelui palmei pana o fi sa fie- iar atunci sa fi spalat pe dinti! - si restul o sa vina de la sine, doar sa fi finut, incet, te joci cu o buza intai, apoi cu cealalta si restul vine de la sine.
Toti am trecut prin asta, relax!

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Cand "v-a" urma prima carte de gramatica?

| MadrYx2005 explică (pentru PsihoSex):

Mersi bro ai funda