| TicTac90 a întrebat:

Eu sunt clasa a 8-a si imi place de o fata de a 7-a. Doar ca nu stiu cum sa intru in vorba cu ea. Ea sta mereu cu prietenele ei. Si daca as intra in vorba ce as putea sa vorbesc cu ea? Vreau niste sfaturi. Niste subiecte care as putea sa le discut cu o fata. Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| iuly12345 a răspuns:

Buna si eu sunt tot a 7 a. Eu zic sa ii MARTURISESTI pentru ca fetelor de varsta ei le plac baietii mai mari! Totusi daca ajungetzi la nivelul acela ea ar putea avea o urma de indoiala pentru ca tu vei merge mai departe la liceu iar ea v-a ramane in generala, v-a crede ca te vei indragosti de altcineva. Dar pana acolo SUCCES!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca daca tu nu stii ce sa vorbesti cu o fata care-ti este draga, inseamna ca inca nu e vremea sa incerci ceva.

| JustmeV a răspuns:

Heei. Spune-i intr-o pauza ca vrei sa te plimbi cu ea. Si asa intereseaza-te de chestiile care ii plac, si intrebari banale. Va observa ca iti place de ea de indata ce o intrebi tot felul, ca te intereseaza despre ea. happy. Si cand va veni momentul, spune-i ca iti place de ea. nu te va manca:* bafta.

| TicTac90 explică (pentru neutrino):

Salut. Desteptule nu poti vb cu o fata orice subiecte. De exemplu nu te apuci sai explici cum functioneaza procesoru de la calculator. Trebui niste subiecte care sa fie pentru fete.

| TicTac90 explică (pentru JustmeV):

Salut. Daca esti fata imagoneazati cum ar fi sa vine un baiat care nu il cunosti si sa e invite sa te plimbi cu el. Si logic ca nu ma mananca ca doar nu e canibal.

| neutrino a răspuns (pentru TicTac90):

Amice, esti un papa lapte cu nuante de prostut. Daca tu intrebi la TPU, accepta toate sfaturile si foloseste-te de cele care iti convin tie. Fie vorba intre noi, numai un pampalau doreste sa discute, dar nu stie ce. Lasa-i pe altii care stiu, stai la coada pana cresti si poate maine iti vine si tie randul.