| nicolabrianna a întrebat:

imi plac 2 baieti,ambii sunt super ok,ma inteleg cu ei dar nu stiu pe care sa il aleg!
Primul,Sebi e atat de dragut,e tupeist, ma place foarte mult insa fumeaza!
Al doilea este Emanuel si el foarte dragut si ma place dar e foarte timid!
Pe care sa il aleg?

Răspuns Câştigător
| 98Gabriela a răspuns:

Pe primul... daca interesant și daca va incepe să țină la tine.va lasa fumatul și o sa fie totul bine..cu dinsul o să te simți mai bine.Succes!

20 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu conteaza, se pare ca niciunul dintre ei nu este interesat!

| SergiuBoss11 a răspuns:

De unde sa stim noi?winkingalege-l pe ala pe care il iubesti, numai tu stii

| Doub a răspuns:

Da cu banul.winking

| SorinTudor a răspuns:

Eh vezi si tu care arata mai bine si care se simte mai atras de tine din ei ca poate unu din ei te place (in cazu in care nu te plac ambii)...si ce daca ala fumeaza?

| LoveSleep a răspuns:

Ia-i pe rând.

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Sa iubesti 2 femei, sa nu stii pe care-o vrei, e clar ca îl vrei pe Sebi, ca e mai bad boy

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Asta ar trebui sa stii tu, nu sa intrebi niste straini. Care iti place mai mult?

| KodrutZ a răspuns:

Ia nefumatorul. Timiditatea trece, cancerul ramine. Sau nah, oricum, chiar daca nu face cancer, fumatul afecteaza calitatea spermei si e preferabil sa il alegi pe ala cu sanse mai mari de a da urmasi sanatosi. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe cel care te iubeste la randul lui.Te-ai intrebat daca te iubeste macar unul dintre ei, sau doresc sa-ti fie doar amici.

| Miruna1860 a răspuns:

I-al pe sebi ar parea ceva gen romantic.

| LoveSleep a răspuns (pentru KodrutZ):

"Timiditatea trece, cancerul rămâne" laughing

| Hitback a răspuns:

Vezi care e mai bun in dormitor. Sa faca curatenie nu altceva.

| HappyFaceXoX a răspuns:

Alegerea este in totalitae a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pana in 25 de ani, alege-l pe primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 98Gabriela):

Nu am mai auzit ca o persoana sa renunte la fumat pentru cineva. tu ai mai auzit?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma,ba eu am auzit, din exemplu personal. Nici nu ai idee ce motivanta poate sa fie cicaleala unei femei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cel putin pentru mine, e prima oara cand aud asa cevA laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee cand auzi,, sa nu te prind cu tigara, sa nu mirosi a fum,, ia sa vezi motivatia dracului laughing si brusc, nu asa sa le mai raresti rolling on the floor Daca fumai tu si ea nu, o pateai.

| Happyjump a răspuns:

De care te-ai îndrăgostit a doua oară, daca l-ai fi plăcut pe primul nu te-ai fi îndrăgostit de al doilea.