| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este :Am 18 ani si nu am prietena este ceva ciudat sau anormal?

Răspuns Câştigător
| papusika34 a răspuns:

Nu e o regula in a avea sau nu a avea o prietena! Sa stii ca eu am o colega de clasa care are un iubit si sta cu el numai asa, ca sa se de-a in stamba! Si e rau ce face! Lasa fetele sa se indragosteasca de tine! Stiu ca suna ciudat, dar tu chiar vrei neaparat o prietena? Eu nu cred ca vrei. Si gatawinking. Ce rad colegii de tine la scoala? Nu-i baga in seama sau spune-le asa : " Nu v-a intereseaza pe voi viata mea personala. Nu simt nevoia de o iubita! Eu nu sunt ca voi sa merg, sa ma milogesc de fete ca sa fie cu mine! " si asa le inchizi gura!winking sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? puppy dog eyes

16 răspunsuri:
| CynthiaB a răspuns:

Nu e o regula ca trebuie sa ai prietena neaparat pana la o anumita varsta, nu e nimic neinregula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebare care se pune in oglinda

Apache
| Apache a răspuns:

Poti sa nu ai prietena si pana la 25 de ani...
Eu am 17 ani si nu imi bat capul
Ce conteaza varsta? nu stii vorba aia dragostea nu are varsta?
Conteaza numai sa gasesti persoana potrivita.
Daca vrei o prietena numai de dragul de a avea una ..atunci du-te la un club, sunt pe toate drumurile!
Dar daca vrei o persoana mai speciala atunci te deranjeaza sa astepti?

| KeporLove a răspuns:

Salut. Crezi ca tear ajuta cu ceva daca ai avea o prietena?
O prietena nu se face din "plictiseala" sau ca nu ai cu cine strica bani. O prietena se face din sentimente frumoase numite oarecum "iubire / Dragoste". Pentru a avea o prietena trebuie sa ai sentimentul de dragoste, iar sentimentul acela in intalnesti doar cand sunteti 2 persoane unite la bine si la greu, sincere unu cu altu. Nu e nimic daca nu ai prietena, daca nu simpti nimic pentru o anumita fata.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu cred. O sa ai atunci cand o sa gasesti o fata potrivita happy

| Yuyakee a răspuns:

Stai linistit fiecare are pe cineva, o sa apara cineva mai devreme sau mai tarziuhappy

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Nu e nimic în neregulă stai liniştit. Cine spune că trebuie să ai prietenă la 18 ani?
Doar nu îţi faci prietena după vârstă.
Dragostea vine singură.Nu ştii niciodată când te poţi îndrăgostii..Stai liniştit:*

| raducanumihaela a răspuns:

Ma poti avea pe mine ce zici? Esti din Bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, este ilogic, posibil si legal.

| Stassy a răspuns:

Daca nu ai iubi inseamna k : 1. esti urat si nimeni nu te vrea. 2. poate fetele is prea timide pentru tine 3. nu esti pregatit pentru asa ceva 4.nu'i nimic, mai ai facultatea si debea atunci o sa te insori si o sa faci copilasi 5. poate nu exista in tat liceuu ala sau la ce esti u o fata destul de buna pentru tine. sau 6. ASTA E!

| madyddd a răspuns:

laughing) Asta-i tareeee. Cum adica sa fie ciudat sau anormal faptul ca nu ai prietena desi ai varsta de 18 ani? rolling on the floor)
Băi ce obsedati sunt unii...laughing))
Mi se pare ridicol faptul ca iti face probleme din astea... stai linistit mai devreme sau mai tarziu vei gasi pe cineva potrivit tie si atunci vei vedea ca a meritat toata "asteptarea".

| IMC90 a răspuns:

Multi inainte.

| ChalkOutline a răspuns:

Si...ai urechi de iepure? Esti verde tot? Ai coada? Mananci muste? Daca nu, stai linistit, esti normal.

| DomnulPinguin a răspuns (pentru Stassy):

Mai nebuno cum sa fiu urat? specificam

| Cristan95 a răspuns:

Pfff vrei sa iti zic ceva? astazi am vazut o fata frumoasa pe bulevard cu un prieten bun de al meu si i-am cerut la prietenul ala sa imi faca cunostinta si a acceptat.Deci daca nu ai unpic de tupeu nu rezolvi nimic,,, crezi ca fetele vin la tine asa ca vrei tu incearca-ti norocul si daca nu iese nu-i nimic castigi experienta!
Astazi a fost prima data cand mi-am facut curaj si am actionat ps am 17 ani si nu am mai simtit pentru nimeni asa ceva iar maine am sansa sa imi fac o prietena! si bagate pe persoana care simti ca o placi! Maine e ziua cea mare asa ca socializeaza mult fa ce ti-am spus si poate o sa ai succes ca pana la urma ce rezolvi daca stai si nu actionezi iti pare rau dupa aia! BAFTA

| papusika34 a răspuns:

Nu e o regula in a avea sau nu a avea o prietena! Sa stii ca eu am o colega de clasa care are un iubit si sta cu el numai asa, ca sa se de-a in stamba! Si e rau ce face! Dar! Fii atent! Lasa fetele sa se indragosteasca de tine! Stiu ca suna ciudat, dar tu chiar vrei neaparat o prietena? Sa stii ca daca nu simti nevoia de o prietena nu avea! Si gatawinking. Ce rad colegii de tine la scoala? Nu-i baga in seama sau spune-le asa : " Nu v-a intereseaza pe voi viata mea personala. Nu simt nevoia de o iubita! Eu nu sunt ca voi sa merg, sa ma milogesc de fete ca sa fie cu mine! " si asa le inchizi gura!winking sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? puppy dog eyes