| anonim_4396 a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de 2 luni.Ma sarut cu el dese ori. Si el mi-a zis ca ii place saruturile mele. Dar va rog mult sa-mi dati niste sfaturi cum as putea sa-l sarut mai romantic ca sa-i placa mai tare?

7 răspunsuri:
| teodoram a răspuns:

Il poti saruta french (cu limba) si dupa sa-l saruti pe gat

| iGo a răspuns:

Ii PLAC saruturile mele * ( saruturile > 50 ) si. ca sa'i placa si mai tare, fa'i o m**e :* baftabatting eyelashes funda?

| radugolgolut a răspuns (pentru iGo):

Ai dreptate!

| c4t4lin a răspuns:

Buna ideetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata, sa scrii corect. In alta instanta, ce ai vrea sa auzi? Sa iti spunem noi sa il saruti la 56 grade inclinat capul cu limba intoarsa la 360 grade, un Tzucahara cu dublu echer in gura lui si gata sarutul. Fi serioasa, o explicatie a unui gest de genul nu prea se poate reda in cuvinte. Experimenteaza, mama, si afla.

greece12
| greece12 a răspuns:

Practica e cel mai bun raspuns la intrebarea ta!
Si,un amanunt,baiatul e indragostit de tine,asta e motivul pentru care ii plac sarutarile tale!
Asa ca,ii poti face ce vrei,tot o sa-i placa,nu uita asta!
In rest,experimenteaza, nimeni nu s-a nascut invatat, toti am trecut prin asta!

| RomicaLupusor a răspuns:

In timp ce te saruti sa ai o guma in gura si sa eu dai lu in gura asta adora baetii.