| aVicii a întrebat:

ma simt foarte prost cand vad copii de 12-13 ani tinundu-se de mana, sarutandu-se iar eu care am 16 ani nu am avut nici o prietena, doar amici. Fratele meu ma ia la misto si ii zice la varsta aia el avea cate 2 prietene [stati linistiti!] am incercat cu cateva fete pe facebook dar nu a mers la descriere zicea ca sunt singure si cand era vb spuneau ca aveau pr, cand sa le cer nr de tel zicea ca nu ar vrea sa mi-l dea etc unele numi raspundeau la mesaje....sunt aiurea!

Daca vreti niste poze cu mine dati-mi id vostru si va dau add pe mes!

13 răspunsuri:
| silviu98adi a răspuns:

NU poti sa te indragostesti de o fata doar vazandu-i pozele... trebuie sa o cunosti. Incearca sa vb cu colegele de clasa.

| AngelWhite99 a răspuns:

Nu fa ca fratele tau (sa stai cu 2 fete) in primul rand le-ai rani pe ele si nu cred ca ti-e ti-ar placea ca o fata sa se comporte asa cu tine, cauta o fata pe care o placi, ea te place si atunci poti avea un inceput de relatie.

| gaina007 a răspuns:

Termina ma..nu-ti mai face atatea griji.ai toata viata-n fata..incearca sa nu mai acorzi atata atentie problemei..esti inca mic. daca tii neaparat sa ai o prietena mai bine incearca pe cineva pe care vezi in fiecare zi si va puteti vedea pretutindeni.dar mai intai..nu-i spune ca o placi..las-o pe ea sa-si dea seama!

| aVicii explică:

La mine in clasa sunt 25 baieti iar in clasa de vis a vis 28 de fete! nu am tupeu sa ma bag in vb cu ele big grin cred ca nu sunt normal/...laughing

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Esti durere...

| aVicii explică:

Mama,mama vam mai spus ca fratele meu ma ia la misto are 21 ani si nu sta cu cate 2 a spus asa sa ma faca gelos.

| Violente a răspuns:

Ia-o logic, dacă aveai tu 21 de ani și fratele tău 16, tu îl ironizai pe el, deci varsta intervine mereu, orgoliile frățești sunt cele mai puternice.

Apropo, copii sarutandu-se la 12-13 ani eu nu am mai văzut, dar dacă vezi tu asta atenționează-i că la 12 ani trebuie să învețe radicalii și ecuațiile, nu să meargă de mana ca și cum ar fi în concubinaj, la 20 de ani ce vor face?

| Havok83 a răspuns (pentru Violente):

La 20 o sa faca puradeirolling on the floor

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ia exemplul lui fraitu si bucurate de viata la maxim

| Nyxi a răspuns:

Hai la o consiliere harmony_angelv, accept doar cu mesaj happy

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Dacă ești mai urât, e mai greu.(pentru prima impresie) Va veni de la sine, nu forța. Noroc.

| girl00 a răspuns:

Esti mic.o sa ai timp pentru relatii.hee hee

| DaddysGir1 a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa te grabesti sa-ti gasesti prietena doar ca-i vezi pe pitici tinandu-se de mana >,< si nu trebuie sa mergi grabit la prima fata pe care o vezi si sa fii repezit. Atunci cand vezi o fata care chiar iti place, mergi la ea, asteapta sa va imprieteniti, nu forta prietenia, lasa-i totusi spatiul, vorbiti si dupa ce v-ati cunoscut mai bine deveniti un cuplu straight face dar pana apare fata aia, stai linistit si nu te mai agita atata -.- Ai 16 ani si esti singur, si? mare chestie :/