| imiiubescmama a întrebat:

Sunt baiat si imi place foarte mult un baiat, si lui ii place de mine, dar nu ne putem arata de fata cu altii deoarece ne este rusine. Mai ales de familiile noastre. Voi cum ati reactiona daca baiatul vostru de 21 de ani ar veni acasa cu prietenul lui de 15 ani si v-ar spune ca e gay?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Ce sa spun daca ar veni copilul meu la mine acasa sa imi spuna ca este gay? Desigur ca il voi accepta asa cum este, il voi lua in brate si o sa-i dau si un sarut pe frunte.Insa la 15 ani e sub varsta legala, si as recomanda sa aiba foarte, foarte multa grija, ce face si cu cine se vede.

| mihai69 a răspuns:

Copilul meu este același indiferent cu cine se iubește. Eu îl iubesc oricum, pentru că e copilul meu, nu din cauză că e gay, preot sau doctor-inginer.

| SERIALS a răspuns:

Cam naspa la 15 ani. De ce nu ti-ai gasit pe cineva mai de varsta ta?

| 4BubaNeagra a răspuns:

Sti cum e, o data si o data, tot o sa se afle, dar mai bine asteapta pana face si amicul tau 18 ani si dupa puteti sa le dati vestea,(ca in reclama aia cu Giusto), nu stiu cat de bine o sa le pice, dar dupa parerea mea, or sa se obisnuiasca.

| DaCumSaNu a răspuns:

Eu as accepta, nu m-ar deranja pentru ca este alegerea lui.Acum depinde si de personalitatea parintilor tai, dar eu iti recomand sa mai astepti pentru ca el are doar 15 ani, iar asa puteti vedea si cum evolueaza relatia voastra.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru KoroSensei):

Raspunsul tau este foarte rautacios. Te simti mai bine acum ca ai jignit in mod subtil si nu prea pe cineva?

Răspuns utilizator avertizat