| GoodLuck15 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata de 14 ani.Credeam ca si ea ma place deoarece avea momente in care imi arata asta,dar dupa ce am vorbit mai detaliat cu ea,primeam doar raspunsuri de genu:Nu stiu,Nu sunt pregatita pentru o relatie,etc.Ei bine eu nu vreau sa renunt asa usor la ea, simt ca m-am indragostit enorm de ea si chiar vreau sa fim impreuna.Acum cativa ani,nu ii dadeam deloc importanta,ei ii placea de mine dar eu nici nu stiam asta,iar acum s-a intors roata, s-a schimbat enorm si imi doresc sa imi dea o sansa.
Dar cum sa obtin acea sansa daca primesc numai raspunsuri ca cele de mai sus?

3 răspunsuri:
| Vassii a răspuns:

Câți ani ai? Ești la prima "dragoste"?

| GoodLuck15 explică (pentru Vassii):

Salut! Am 16 ani si nu, nu sunt la prima dragoste, dar chiar simt ca m-am indragostit cu adevarat de aceasta fata

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ei este normal sa nu doreasca o relatie, are 14 ani nu 24, deci lasa o in pace nu o mai zăpăcii cu intrebarile tale, tu vrei sex de la ea nu ai nici tu varsta potrivita pentru a incepe o relatie cu o fată, mai asteaptă pana după 18 ani si nu grabii lucrurile.Vedeti va amindoi de școală si de carte lăsati sexul si prieteniile.