| GameFace a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, cum sa imi dau seama daca o fata inca mai tine la mine < (ma place). acum 2 saptamini era moarta dupa mine insa acum. nu mai stiu.deci aveti ceva sfaturi cum sa imi dau seama daca mai tine la mine? dau Funda))

8 răspunsuri:
| danymilea a răspuns:

Nu cred ca mai tine la tine daca nu mai e moarta dupa tine sau vrea sa ii zici ca o iubestilaughing... funda plzhappy

| Camy333 a răspuns:

Psi avand in vedere ca eu sunt fata, te ajut tongue.
Pai se vede dupa cum te priveste, dupa cum iti vorbeste (daca e mai emotionata sau daca se balbaie ), ce iti vorbeste, si daca te intreaba lucruri mai ciudate happy. Multa bafta si sper ca ti.am fost de ajutor happy

| 1234567anaa a răspuns:

Poi...fetele sunt delicate, si e foarte greu. Dar daca tu o placi pe ea, poti s-o faci sa se reindragosteasca de tine! Incearca sa o bagi cat mai mult in seama sa se simta importanta. Incearca cat mai multe chesti ca merge!

| GameFace explică (pentru Camy333):

Da ea se vede ca inca ma place dupa cum se uita la mine cum imi vorbeste.dar vreau sa fiu sigur

| tukulyna a răspuns:

Ps.

| F4ng a răspuns:

Iti spun sincer ca unele fete pot arata ca te plac din gesturi altele nu dar totusi sa o faca. Dac tu o placi avand in vedere ca esti baiat incearca sa fii mai cu ''sange in instalatie'' si sa incerci s-o faci sa te placa din nou. Vorbeste cu ea, imprietenitiva, dai atentie, alint-o, incearca sa faci gesturi cat mai marunte dar care sa ii ajunga la inimioara. Si avand in vedere ca ai spus ca acum 2 saptamani era in limba dupa tine nu cred ca ia trecut asa de repede. Tu doar incearca sa vezi ce iese ca pana la urma speranta moare ultima. Sper ca ti-am fost de ajutorsau daca nu sper macar sa nu te fi bagat mai tare in ceata.

| yrynuka95 a răspuns:

Pai ce sa zic. poate este si asteapta sa faci tu primul pas. vrea sa para inabordabilalaughing

| Camy333 a răspuns (pentru GameFace):

Pai intra cu ea in vorba, incearca mai modes sa.ti dai seama daca te place happy Dar niciodata sa nu o intreb,, Ba, tu ma placi?" Nu pica bine... atunci clar v.a spune ca nu si se v.a rusina toata