| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste metode bune de masturbare ca singura metodă pe care o practic nu ma prea satisface asa tare, rog seriozitate, sau funda!

10 răspunsuri:
| Galactico73 a răspuns:

Dau* scuze auto-corectorul

| Lovξ a răspuns:

Câți ani ai, copile...

| Necunoscut112 a răspuns:

La 10 ani ai tai nu ai cum să simti mare plăcere când te joci cu cuculetul.

| Cristian0561 a răspuns:

Normal ca nu te satisface la 10 ani rolling on the floor nici nu ai sperma

| Galactico73 a răspuns (pentru Lovξ):

13 maimuto

| Chernobyl a răspuns:

Da ca nu te opresti din ceea ce faci o sa te :Iriti si o sa te doara s-au nu o sa mai creasca. Acum serios

| WaterDrop a răspuns:

Da`ti cu un deodorant ce contine alcool pe ea.Senzatii tari!

| Yon1470 a răspuns:

Te duci si-i spui mamei tale ca esti un veteran in arta masturbarii si ca metodele obisnuite nu te mai satisfac, apoi in functie de raspunsul primit, dai drumul mai departe la treaba!

| MaTeOGG a răspuns:

Copile, nu ai fata de 13, ce **** la varsta ta, ce vrei sa freci? Viermisorul cu penseta, iar in acest timp mananci pufuleti, bei suc tedy si te uiti pe minimax,.

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii pe care-i afisezi pe avatar, nu se poate sa te masturbezi, pentru ca faci foarte rau la cuculetul tau, de aceea nu poti sa obtii nimic, pentru ca este cu mult prea devreme pentru tine.
Un cuculet sculat, nu inseamna ca te poti masturba sau obyine ceva, inseamna ca trebuie sa faci pipi si cand nu faci, sa fii cuminte si sa dormi, ca strici cuculetul si ajungi la spital cu el rupt.