| Utilizatorul33997289 a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa mă ajutați va rog cu niste sfaturi

Am 18 ani și nu am avut niciodată o relație cu o fata.
Simt nevoia sa-mi fac o relație dar nu știu cum..nu știu să vorbesc cu fetele...sunt foarte praf..de asta vreau niste sfaturi pentru că dacă acționez de capul meu o dau în bara.

Ce sfaturi aveți pentru mine?

Cum sa încep? Ce sa spun?

(Vreau sa-mi spună fetele\femeile, ceva):

-Care este cel mai atrăgător lucru la un băiat?

Dau funda la cel mai bun răspuns.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nveti sa deschizi gura si sa incepi prin a le saluta politicos. Apoi le pot intreba ce fac, daca le poti invita la o cafea sau projitura samd.
Un baiat bine crescut, spalat si curat imbracat, care vorbeste politicos si respectuos, va face intotdeauna o impresie buna oricarei fete.

| sierra1 a răspuns:

"nu am avut niciodată o relație cu o fata...nu știu să vorbesc cu fetele"

ești elev la școală?

| Emilian65 a răspuns:

Primii pași într-o relatie se fac printr-o comportare frumoasa, ținută curată, întâlnire la o cafea, o floare frumoasă și de aici totul va decurge normal către o relație frumoasa și durabila.

| Utilizatorul33997289 explică (pentru sierra1):

Da sunt elev

| sierra1 a răspuns (pentru Utilizatorul33997289):

Păi și atunci, n-ai colege de clasă?