| niculescu16081994 a întrebat:

Salut tuturor tocmai am aflat de la fata care imi place de ea si i-am spus si eu ca o plac, iar ea mi-a zis ca are un prieten. Culmea e ca mie mi-a spus o persoana ca e singura ca nu are prieten. Si sincer nst ce sa fac Dau funda Multumesc!

12 răspunsuri:
| TonyGamesLion a răspuns:

Cred ca nu te place, cauta pe alt cineva.^_^

| denymar a răspuns:

Uitebig grinaca chiar o placi, incearca sa te faci remarcabil.Dar daca nu tii chiar asa de mult la ea, nu are rost! Plus ca poate persoana aia care ti-a spus, doar si- batut joc de tine.Fii linistit.Mai sunt fete!

| Ramonell a răspuns:

Poate ca nu te place sau altceva...dar nu-i da importanta daca vede ca nu-i dai atentie va veni ea la tine!winking

| niculescu16081994 explică (pentru denymar):

Asa am zis si eu,, mai sunt fete " dar e sentimentul ala stii si tu cred ca

| denymar a răspuns (pentru niculescu16081994):

Oh,da! Imi pare rau...Dar daca viata iti da lamai...Le arunci Doamne la gunoi ca nu te merita fata aia daca ti-a spus verde-n fata ca are prieten! Cred ca te-am facut sa te simti mai rau..Scz!

| niculescu16081994 explică (pentru denymar):

Normal

| denymar a răspuns (pentru niculescu16081994):

laughing

| Larisssaa a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu persoana care ti-a zis ca ea nu are prieten.

| DaDyva1992 a răspuns:

Se poate ca fata sa fie speriata sau ca ia nu vrea sa fie intr-o relatie cu tine si asa nu vrea sa iti raneasca sentimentele sau se poate ca acea persoana minte

| niculescu16081994 explică (pentru DaDyva1992):

Eu sincer cand mi-a zis ca are prieten nu prea ma convins ca are o ziso asa de parca mar minti si chiar nst ce sa fac

| DaDyva1992 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da poate este speriata sa fie cu tine sau nu vreabsa iti raneasca sentimentele spunand nu si poate ca deea ti-a zis asta :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea acum ştie că o placi. Dacă şi ea are sentimente pentru tine sau o să aibă, te va contacta.
Nu ai ce face altceva.Continuă să îţi vezi de trebuşoarele tale şi nu mai insista, pentru că poate deveni enervant.

Succes!