| Gabyy19 a întrebat:

Vreau sa fac cu o fata `niste prostioare` si nu stiu cum sa ii spun...Si ea ar vrea dar e cam timida. Ceva idei?

10 răspunsuri:
| Misspink12 a răspuns:

Pai ai putea sa ii zici pe mess sau ii trimiti un mesaj sau il pui pe cel mai bun prieten al tau sa o intrebe

| FuZzY_3230 a răspuns:

Ok, partea religioasa din mine iti spune sa lasi "prostioarele" pentru dupa casatorie. Insa, daca si ea vrea. Invit-o la un film la tine, romantic, spune-i c-o iubesti, sarut-o incet si pasional. Incearca s-o dezbraci, usor, ii desfaci nasturii de la haina daca are, daca are cu tricou, strecoara-i mana pe dedesubt si prinde-o de sold, dar asa, pasional, nu brutal. Foloseste prezervativ stii cum e aia, "Fara protectie, 1+1=3"

| sebysebyca a răspuns:

Spune-i parintilor ei de intentiile tale.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Păi si vrei să te invatam noi? ma scuzi ca te intreb.

Răspuns utilizator avertizat
| NeimaginabilA a răspuns (pentru sebysebyca):

Works everytimewinking

| sebysebyca a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Indubitabil de adevarat!

| Misspink12 a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Orcand daca ai nevoie de un sfat hai la mine

Răspuns utilizator avertizat
| Misspink12 a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Ok te astept