| Kroos95 a întrebat:

Salut.Vreau sa va intreb, ce părere aveți despre fetele care se întorc la foști parteneri. Asta am pățit eu, am fost împreună cu o fata 6 luni. Pe atunci eu lucram in Germania, si am decis sa ma întorc in Romania.In cele 6 luni îmi spunea ca se bucura ca ma cunoscut, ca vrea sa il uite pe fostul. Intre timp ea sa întors la fosta sa relație. Întrebarea mea este ..cum poți sa te întorci acolo unde cândva ai scuipat? Si tu ca bărbat cum sa o primești înapoi.mi se pare o mare lipsa de caracter! Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
33 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns (pentru Kroos95):

Părerea mea e că ar trebui sa te ferești de asemenea fete.
Pentru că ele in momentul in care se despart de cineva caută un nou tip cu care sa își omoare timpul sa și încearcă totuși cât de puțin sa nu se mai gândească la fostul.

| Kroos95 explică (pentru Cannibal):

Pacat ca iti dai seama mai greu, ca se foloseste de tine!

| Cannibal a răspuns (pentru Kroos95):

Păi așa e când ai sentimente.