| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ceva pe iubita mea am vazut-o sarutandu-se cu un alt coleg din clasa mea am vb cu ea si a zis ca este impreuna cu amandoi atuncea cand am auzit nu mai eram constient dar acum parca nu mai sunt pe lumea asta la ore nu mai sunt atent si nu mai ma pot stapani ma puteti ajuta dau fundita

Răspuns Câştigător
| steluta_7203 a răspuns:

Fii serios, chiar crezi ca o fata care era cu tine dar se saruta cu altul te merita. Cred ca esti super si meriti o fata care sa te iubeasca. Cred ca ar trebui sa-te concentrez asupra lectiilor si sa tragi atentie la persoanele care te inconjoara sunt sigura ca exista o fata care tine la tine, doar ca tu nu ai observat ...SUCCES

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi uite-aşa se nasc bărbaţii misogini care în viitor vor răni alte fete/femei.
Cu asta e clar... o trimiţi la plimbare definitiv şi irevocabil. Nu o înjuri, nu fi dur cu ea. Vorbeşte-i frumos şi pa!

Sfat din propria experienţă: Ca să nu ajungi misogin şi să răneşti alte fete, rămâi singur o vreme (măcar 2-3 luni). Dacă chiar vrei s-o faci să simtă prost, arată-i că ţi-e mai bine singur decât cu ea şi încet-încet, dacă chiar a ţinut la tine măcar un pic, îşi va da seama ce a pierdut. Oricum, să nu te împaci din nou cu ea oricât de mult va insista!

Sănătate şi capul sus! Sunt în medie cam 4 femei pentru fiecare bărbat iar tu eşti tânăr. E timp!

| Luori a răspuns:

Trebuie sa iti revii. Gandeste`te : ea merita?
Sa jucat cu tine, si-a batut joc. Revin`o la realitate si mergi mai departe. Hai, capul sus!

Indiferenta o va durea. Trebuie sa pari ca si cum pur si simplu nu ti-ar pasa. Nu o baga in seama. Socializeaza cu colegii, iesi cu prietenii si gasesteti o noua iubita in curand.
Ai grija pe viitor sa nu mai patesti asa. Mai multa atentie happy

| lays a răspuns:

Pai desparte-te de ea.pentru ca nu merita.nu ai si tu orgoliu deloc? eu asa as face. daca totusi o iubesti si nu vrei sa renunti la relatia voastra, vorbeste cu ea si spune-i sa se hotarasca. ori cu tine ori cu celalat.

| adi4ever a răspuns:

Fa sex cu ea si lasa-l pe ala sa o sarute

| KeepCalm a răspuns:

Ar trebui sa ii faci sa regrete...

| activ a răspuns:

Fa sex cu ea si lasa-l pe ala sa o sarute