| justadream94 a întrebat:

Salut.vreau sa va intreb(mai ales pe fete) ce ati crede daca un baiat la care ati tinut si caruia i-ati dat multe sanse sa demonstreze asta sau sa se apropie de voi si nu a facut-o(desi a iesit cu voi in oras) si dupa ce ii spuneti ca nu mai are rost sa va pierdeti timpul va da mesaje cum ca si-a dorit mereu mai mult decat o rel de amicitie si vine dupa 2 zile cu flori in fata blcului si va roaga sa coborati? coborati din prima? il puneti la incercare sa vedeti cat este dispus sa astepte? si daa sta 1-2 sau 3 ore ce faceti? rog raspunsuri serioase.sau avetialta idee mai buna? nu vreau sa renunt la ea.

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu mai sta si pune intrebari din astea, ca fiecare fata e in locul ei, poate unele ar cobori poate altele nu, pregateste ce ai de zis in fata ei maine si atat, asteapta verdictu, daca vrea bine daca nu asta e greseala ta, invatatura de minte sa nu o mai repeti. Invata sa treci si peste esecuri.

| pretty34 a răspuns:

Sa stii ca o mica incercare nu strica; nu prea mult insa. Incercarea functioneaza numai in cazu in care vrei sa vezi daca tine la tine.happy

| ynna93 a răspuns (pentru ynna93):

Fiecare fata e in felul ei, scuze.

| LoveForShania a răspuns:

Poate i-aș mai da o șansă.
Dacă nu profită de ea, i dau un mare șut în fund.

| Bacemi a răspuns:

Mie situatia asa cum o percep imi da impresia ca tu ai fost cam prea pragmatica pentru el.

I-ai dat tu ceva ocazii, dar nu ai fost autentica.

Nu a simtit ca poate fi sincer si deschis in fata ta.

Acum isi da seama ca singurul mod de a vedea daca vrei sau nu sa fii cu el e sa iti spuna exact ce simte. De aici cu florile si ce ti-a spus.

Ai gresit si tu cumva ca esti cam pragmatica pentru el si nu prea te-ai gandit la ce simte si el.

A gresit si el probabil ca e prea sensibil si n-a stiut cum sa te faca sa te deschizi, sa renunti la masti si orgolii.

Eu nu dau neaparat sanse foarte mari unei relatii intre voi, dar merita incercat.