| Dodi356 a întrebat:

Salutare. Am o intrebare mai delicata la care as vrea sa imi raspunda cei care stiu sau care au mai patit. Deci am 24 de ani si de la o vreme incoace am un libidou cam scazut adica ma excit mai greu, nu mai e atat de "tare", de exemplu ultima data am patit ca la al 2 lea numar la oral cu greu am obtinut o erectie pe care apoi imediat am pierdut o cum am incercat sa pun prezervativul si am avut un moment foarte stanjenitor. Imi lipseste si asa zisa erectie matinala dar la partea cu matinal tin sa mentionez ca am un program de munca de 15 ore care nu e pe un orar fix ci se schimba, deci uneori ma trezesc la 2 3 dimineata sa merg la munca alteori incep 00 noaptea si termin la 12 la amiaza si incep din nou seara la 22 munca. Deci pot sa zic ca nu am un somn odihnitor, ba chiar uneori nu apuc sa dorm deloc. Si a inceput sa ma cam ingrijoreze problema asta cu excitatia, o fi o problema medicala? E oare bazata pe stres sau pe oboseala? Nu am mai patit pana acum sa nu intru in erectie cu femeia goala langa mine la al 2 lea numar si cu sex oral... O fi doar ceva trecator sau ar trebui sa ma ingrijorez chiar daca am doar 24 de ani. Va multumesc anticipat si va astept raspunsurile.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai lipsa somnului si stresul afecteaza direct performanta in pat!
Intai rezolva problema sa dormi macar 8 ore pe noapte si apoi iti va revenii libidoul.

| sweetys a răspuns:

Mergi si la in medic, la barbati printre alte simptome ale unor probleme cardiace se afla si lipsa erectiei sau a faptului ca nu poate fi mentinuta mult timp. Si lipsa somnului si stresul pot afecta, dar mai bine este sa fii precaut.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta, de urgenta, un medic urolog. El este în măsura sa te sfătuiască în rezolvarea problemelor tale.