| Vlad244 a întrebat:

Salutare. am si eu o dilema cu o fata pe care am inceput sa o plac foarte mult dar aceasta pare a fi de bani gata si pare a fii populara dar din spusele prietenilor ei ea este o fata de treaba draguta stie sa tina secrete etc. chestia e ca nu prea stiu cum sa o abordez pentru ca vreau sa am o sansa mare la ea si stiu ca ar trebui sa fiu eu insami dar nu e chiar atat de usor. sau cel putin nu mi se pare mie

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Awwweee, este o fata de treaba draguta care stie sa tina secrete si etc! Nu ai cum sa ratezi aceasta sansa! Trebuie doar sa prinzi curaj sa-i vorbesti si sa-i arati ca popularitatea si banii nu sunt totul.Arata`i ca toti banii ei nu pot cumpara un moment atat de unic si de intens incat va uita si cum o cheama.

Revino cu varsta ta pe viitor daca crezi ca este posibil. Daca ai 11 ani, cumpara`i o cutie de bomboane si indopati`va impreuna dupa ore, spunandu`i glume proaste.Merge si asta :)

4 răspunsuri:
| Maryyys a răspuns:

Vezi ce interese are apoi te interesezi de aceleasi lucruri astfel veti avea un teren comun de conversatie initiala

| Сима_Елена_2000 a răspuns:

Mai întâi cunoaște-o, s-ar putea să o vezi altfel decât prietenii ei și să nu o mai placi așa mult. Înțelegi? Baftă!

| Vlad244 explică (pentru WaterDrop):

Am 16 si ea are 14 sau 15. intr-adevar un raspuns pe masura. big grin

| WaterDrop a răspuns (pentru Vlad244):

Heh, nu am fost prea departe. Daca este vreo rasfatata poti fi usor rautacios cu ea, apoi o ignori, apoi esti dulce, apoi iar esti rautacios.Incearca sa o treci prin cat mai multe stari posibile si fii sigur ca te remarca pozitiv sau negativ, nu conteaza atata timp cat te remarca happy