| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Care este cel mai traznit lucru, care vreti sa l faceti?
Funda si voturi, pentru voi toti!

14 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Buna,
Sa sar cu parasuta :X!
Bungee Jumping :X
tu?

| Dragon01 a răspuns:

Sex pe bloc

| AIRIUS a răspuns (pentru briosicabriosel):

Faorte fain,numai ca eu nu m as incumeta sa fac asa ceva!
Cred ca sigurv as face infarct!
Eu as vrea sa contuc un TIR,dar singura,adica fara ajutor,pentru ca, am mai condus, dar cu soferul si nu e acelasi lucru!
Nuami bine!

| AIRIUS a răspuns (pentru Dragon01):

Bafta multa si sa mi scrii cum ti a fost!

| Dragon01 a răspuns (pentru AIRIUS):

Am facut in tot felul de locuri si vreau sa spun ca e cea mai tare senzatie,sa vezi cum e pe o catedra din o sala de curs,Asta a fost pana acum ceea ce am vrut, am reusit si acum vreau mai mult, dupa ce o fac pe bloc o sa caut ceva mai calumea.sexul in casa, pe pat nu are nici un rost, unde e aventura? Senzatia aia de frica sa nu fi prinsbig grinbig grin

| AIRIUS a răspuns (pentru Dragon01):

Inseamna ca te axezi mult pe chestii de genul,no,fiecare avem cate o pasarica!
Asta asa e,acolo e aventura,sa nu fii prins,dar si daca Doamne fereste tii se intampla,uffff, nasol!
Am auzit cazuri cand au fost prinsi si dupa numai la spital i au putut sa in desperecheze, asa ca iti asumi riscuri mari!

| briosicabriosel a răspuns (pentru AIRIUS):

Pai mie imi plac chiestiile extreme, adica fac ski sarituri,. :X

| Heather2001 a răspuns:

Un menage a trois cu 2 staruri porno masculine.happy

| nuseu a răspuns:

So bat pe profa de romana si pe profu de bio

| Th38Vi0laT0R a răspuns:

Cel mai tare lucru pe care as vrea sa-l fac este sa pilotez un f-16 aa si sa trag cu o bazooka sa-mi sara matele din mine sa ma fac kamikaze sa inghit o bomba si la ora de biologie sa explodeze doar ca eu sa nu am nimic sper ca tzia placut

| annemarie69 a răspuns:

Hmm cel mai traznit lucru, pai as putea spune ca m-as face un paint body, as iesi undeva pe plaja si as face fotografii cule cu doritorii laughing)

| Eueu111 a răspuns:

Sa transez pe cineva cu o lama de barbirithappy

| CaliNnn a răspuns:

Hmm:X Sex in centrul orasului cam pe la ora...14:30 rolling on the floor

| UNcopac a răspuns:

Sex la 250-300 kmh