| andreimihai99 a întrebat:

Salutare, ce cauta sau ce vede o femeie atractiv intr-un barbat fie ca relatie fie ca si aventura? Sunt un baiat de 20 ani, fac sala, mi-am luat o masina, consider ca arat placut, si totusi abia reusesc sa am o conversatie cu o fata, majoritatea aratand dezinteres. Poate greseala e la abordare dar nu o vad eu, intr-adevar e una simpla, eu incepand conversatia cu " buna, ce faci?", ce sfaturi ati avea sa fiu mai atragator?

3 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Degeaba arati bine daca nu esti masculin, la fel si pixdele din ziua de azi degeaba isi fac buze de rata si au silicoane si alte rahaturi daca nu sunt feminine!

| andreimihai99 explică (pentru TimberWolf):

Cum e un barbat masculin?

| TimberWolf a răspuns (pentru andreimihai99):

Asa ca mine!