| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cum fac sa am o relație pe Facebook daca vreau?

14 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Treci statusul din "singur" în "într-o relație cu X". Mai simplu de atât nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OMFGConrad):

Și ce o să se întâmple dupa

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa ramai tot la sti tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu stiu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

La sex cu tine insati

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce vrea sa însemne

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule tu nu intelegi ceea ce e evident

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Acum înțeleg, nu pot avea nici o relație cu o fata

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da poti, macar ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am încercat cu multe fete dar răspunsul lor erau nu vreau sa fiu cu tine, sunt și urât și de aceea nu pot avea plus că se uita în scarbâ la mine când mă văd cu fata asta a mea, mă uit pe în oraș pe strada băieți cu fete și acum mi-am dat seama că nu pot avea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Una urata vei gasi si tu man,fi calm nu dispera,ce sa faci daca esti urat, adevarul e ca prima impresie conteaza, imagineazati ce simte o fata cand te vede daca tie isi este scarba cand te vezi? eu nu isi vand iluzi cu vrajeli gen sufletul conteaza, dar spun ca trebuie sa te compromiti mai devreme sau mai tarziu trebuie sa gandesti rational una ftumoasa nu o sa stea cu tine, chiar daca aia e urata poate in timp ceva se va lega intre voi, macar sex sa faci cu ea, daca devi bogat poate vei gasi una dar aia va sta pentru banii tai

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Și de aceea nu pot avea o relație cu o fata frumoasa, uite de exemplu mie îmi plac fetele cu ochii albaștri și frumoase, dar nu pot avea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg man,dar ti-am spus esti respingator pentru ele,nu isi ti-o spun in sens rau,in lipsa atractiei fizica ce placere e sa mai stai cu cineva, trebuie sa te atraga cu ceva sa ai placere cand te vede, plus ca fetele alea au multi pretendenti, de ce sa stea cu tine? fiecare om are o anumita valoare fizica, e important e sa gasim jumatatea noastra ca atractie, cu cat fetele devin mai educate, au un statut social cu atat ele prefera barbati frumosi au pretenti mai mari, poate la sat ai da de una sa stea pentru banii tai in rest nu vad