| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragilor!
O întrebare pentru fete.
Sa zicem ca sunteti acasa la un baiat si inainte sa inceapa actiunea baiatul se scuza si merge la baie.
Ei bine, cat timp baiatul e in baie a sunat pe un prieten sa il intrebe ce sa faca cu o fata in pat ca nu prea are idei e incepator.)))))))
In schimb fata a auzit toata conversatia din cauza faptului ca baiatul vorbea cu voce tare.
Cum ati reactiona intr-o asemenea situatie?

Răspuns Câştigător
| Sweetie23 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie something infricosator, e nice ca e incepator. sa puna mana pe el si sa l invete ea

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il astept sa iasa din baie ca sa ma scuz, ca am primit un telefon si am o situatie urgenta, trebuind sa plec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi cringe rău
Dar asa succes mare ai la gagici? Chiar și după ce le-ai intoxicat pe unele cu bășini? laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îl ajuți să facă față.

| Hollyg a răspuns:

Daca as ajunge in punctul ala înseamnă ca imi place tipul, asuma eu inițiativa si sunt ferm convinsă ca restul vine de la sine.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hollyg):

Da nici să faci grădinița cu el

| Hollyg a răspuns (pentru Marius22222222222):

Toți începem de undeva, nu? Fiecare avem păreri diferite dupa cum poti vedea in comentarii.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hollyg):

Așa e

| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu, stiu ca tu esti baiatul ala care habar nu are ce sa faca in situatia asta, dar ti-a fost prea rusine sa recunsoti.

Probabil ca fata a plecat imediat, odata ce tu esti chiar si azi tot virgin happy

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Mai Violeta, hai ca nu e chiar asa.
Poate in visele tale.
Inca nu s-a gasit printesa norocoasa pentru mine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Cred ca ai expectari prea inalte pentru ceea ce esti si oferi in realitate, de aceea nu se gaseste nici una pentru tine.

| Kasiii2345 a răspuns:

Aș da înapoi, dar știi de ce? Nu pentru că e virgin și nu știe ce să facă, ci pentru că nu a făcut ce simte și a fost nevoie să sune un prieten, dacă stai și aprofundezi puțin, practic s-a lăudat că e cu fata x. Siiiii în plus, frate aici nu îți trebuie lecții sau chestii de genul, faci ce simți, totul vine de la sine.